.

.

Со попуст
uxcell 5 Поставите M8x80mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман Комплет

uxcell 5 Поставите M8x80mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки w Ореви и Подлошки Асортиман

DEN 254.40

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Хексадецимален Гром Полнење; Пакет Содржина : 5set x Хексадецимален Гром Комплет.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Главна Боја : Сребро Тон; Тежина : 189g.Сила Оценка : 4.8; Конец Тип : Метрички Груб Навој.Тема Кол. : М8; Теренот : 1.25 mm; Конец Должина : 80mm / 3.15".Топ Хексадецимален Главата Големина : 13 x 5.3 mm / 0.51" x 0.21" (W*T); Орев Хексадецимален Ширина : 13mm / 0.51". 304 од не ' Рѓосувачки Челик изградени обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Се користи за собранието прицврстување, се вклопува со ореви и подлошки за прицврстување на поврзување на два дела.Широко се применува за внатрешна или од врата на врата во автомобилската, индустријата, бродоградба, апарати за домаќинство, итн.Пакет Содржина : 5 x Хексадецимален Завртки, 5 x Ореви, 5 x Сплит Заклучување Подлошки, 5 x Рамни Подлошки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1502.40

Облик : Се Покрене.Обработка : Hobbing.Standard or Nonstandard : Стандард.Забот Профил : Поттикне Продавница.Притисок Аг

DEN 1972.80

Цена За : Секоја Вклучува : Орев и Миење ги Исполнува / Надминува : ASTM A307 Крај : Обичен Објект : Сидро Топ Те

DEN 2191.20

Име На Производ : Авион Проширување Цевка Сидро; Материјал : Пластични, Жолта Цинк Позлатен, Метал.Тежина

DEN 1068.00

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; S1634 LE,1950 LE ТИП 1,358351702,358341900,944414370,952802268,235,358350180,944411420,221 ЛЕ

DEN 1269.60

DIY Материјали : Дрво.Завртка Тип : Машина Завртки.Материјал : Јаглероден Челик.Димензии : M3*6 Вози Стил : Хе

DEN 328.80

Вклучувајќи го и 30 парчиња на пакет полица кука и квалитетот железо материјал се обезбеди максимална из

DEN 190.80

★ Може да се зезнав во дрвена граѓа или во ѕидот со помош на соодветен ѕиден приклучок одредување...

DEN 3946.80

Ширина : 1 / 2".Број на Делови : 1 Завртка Големина : 1 / 4"28 Надвор Кол : 2.0545".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Ед

DEN 167.76

Производи : newlng компанијата главно се произведува и продава на 304 нерѓосувачки челик завртки ноктите, u

DEN 312.48

Одлична Замена За Дел Или За Нов Да Се Изгради.Се Користи Во Широк Спектар На Апликации, Вклучувајќи Skatebo

DEN 224.16

Име На Производ : Проширување Гром;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Навој Дијаметар : 8mm / 0.31 инчен;Вкупна

DEN 900.00

Се надеваме дека ќе може да се однесуваат на големината на нашиот опис на производот за да се осигури де

DEN 1989.60

Топло поцинкуван.Ги задоволува минималните физички барањата на ASTM A36 Водител на завртки се произведени

DEN 396.00

Проширување завртки мора да се монтира на релативно тешко супстрат, на местото каде што на меки и лесно