.

.

Со попуст
20 парчиња на LBP-A696 27 површината Kokuyo монохроматски ласер принтер А4 етикета бар-код (јапонија увоз)

20 парчиња на LBP-A696 27 површината Kokuyo монохроматски ласер принтер А4 етикета бар-код (јапонија увоз)

DEN 788.88

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 20 парчиња на LBP-A696 27 површината Kokuyo монохроматски ласер принтер А4 етикета бар-код (јапонија увоз). 20 парчиња на LBP-A696 27 површината Kokuyo монохроматски ласер принтер А4 етикета бар-код (јапонија увоз).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2148.00

Нема потреба да се инсталира било каков софтвер, возачите или апликации.Тогаш тоа автоматски ќе спијам

DEN 287.76

6 V батерија ќе ви трае долго време.НАЈДОБРОТО РЕШЕНИЕ ЗА ВАШИОТ УРЕД : Рим Техника Motorola Симбол на Скенери

DEN 575.76

Врз основа на многу успешни LS 4000 Серија платформа од Симбол Технологии, LS 4008i сведочи нашето искуство во

DEN 1418.40

Поддршка автоматски и рачни скенирање режими.скенер Перформанси : Скенирање на Владата : Automatic (автоматс

DEN 884.40

(Liion, 7.4 V, 2400m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски

DEN 5039.76

6 cm W Тежина : Скенер : ~8.Комплет вклучува баркод Скенер, Лулка, Напојување, RS232 Кабел и USB Кабел.Продуктивно

DEN 1773.60

Компатибилен Батеријата Дел Не : Симбол 8211109401, BTRYMC55 EAB02, U60493 Батерија Тип : Liion; Volts : 3.7 V Капацитетот на Бат

DEN 1029.60

Состојба : Нова и компатибилни.Compatiblity : за Datalogic QW2120 QD2100 GD4130 gd4130 GD4400 D100 D130 d130 gd4400 баркод Скенер.Пакет : 1x USB

DEN 788.88

Целосно Компатибилен со MC3190G13 H02 E0 MC3190RL4 S04 E0 A MC3100 MC3190 G MC3190SL4 H12 E0 U MC3190GL4 H04 E0 A MC3190KK0 PBBG00 WR MC3190 MC3190RL2 S04 E0 A.Бате

DEN 943.20

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена 7.2 V 20m Ah NiМЗ, 41.32 x 12.42 x 7.52 mm.Тестирани со строга ко

DEN 957.36

【Поддршка од речиси сите 1 D Баркодове】Codabar, Кодекс 11, Code93, MSI, Кодекс 128, EAN128, Кодекс 39, EAN8, EAN13, UPCА, ISBN, Индус

DEN 5010.00

Рачни баркод читач може да се користи за да го скенира и декодира линеарна 1 D, 2 D и PDF417 бар кодови (H е виси

DEN 1103.76

Тастатурата Шалче За VC5090 Половина Екран Возила Монтирани Компјутер, 1 PC.Компатибилен нови, квалитетни qua

DEN 1343.76

Можете исто така да скенирање баркод без притискање се активира копчето.(Особено одговара за производс

DEN 2622.96

28 m / sec; QR : 3.Широк Компатибилност : Ова 1 D 2 D баркод скенери се погодни за Win XP, за Win 7, за Win 8, за Победа 10, за

DEN 815.76

Возилотопланината.Фиксна.Замрзнувач мотокар 936 Volt.Се загрева.Intermec е производител и снабдувач на автома

DEN 1250.40

Тип на производ : НуМЗ, Volts : 2.4 V, Капацитет : 20m Ah / 0.05 Пот.Производ Големина : 30.86 x 12.00 x 4.25 mm, Тежина : 28g.Сигур