.

.

Со попуст
ТВ Ѕид Заградата Зглобот и Навалување Ултра Силна ТВ Ѕид за Повеќето 14-26inch LED LCD Телевизори со Articulating Рака Инсталирање на Додатоци

ТВ Ѕид Заградата Зглобот и Навалување Ултра Силна ТВ Ѕид за Повеќето 14-26inch LED LCD Телевизори со Articulating

DEN 703.92

Од стока
Во магацинот

Погодна за многу 14~26inch flat panel TV.Ве молиме имајте предвид и да се споредат заградата инсталирање дупка далечина со вашиот ТВ пред цел.Направени од премиум материјалот, оваа стапка е издржлив, здрав и вчитување капацитет е до 22lb.Ѕид тип заградата го поставите доаѓа со сите потребни додатоци за лесна инсталација.Овој ТВ ѕид заградата создава дистанца помеѓу ѕид за ТВ за лесно топлина дисипација и чистење.Со оваа стапка, вашиот рамни панел ТВ може да се swiveled лево или десно, горе и долу според вашето седиште позиција, тебе, нудејќи удобно гледање искуство.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Steel Color : Black Max.Капацитет : 22lb(10kg)Навалена Агол : Нагоре и надолу 30°, Лево и Десно 180°Погоден за 14~26inch Flat Panel TV Max.Инсталирање Дупка Растојание : 100*100mm/3.94*3.94 in Suitable за стандард дупка растојание : 50*50mm/1.97*1.97 во,75*75mm/2.95*2.95 во, 100*100mm/3.94*3.94 in Total Големина : Прибл. 31.5*12cm/12.4*4.72 во Тежина : Околу. 721g Пакет се Вклучени : 1 * ТВ Ѕид Bracket Package Including Package се Вклучени : 1 * ТВ Ѕид Заградата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 110.16

Шик и атрактивни : Овие целосна покрие вештачки лажни ноктите се дизајнирани со 2 стилови, во комбинациј

DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 1406.40

[Висококвалитетно извршување] Претвори сигнали усвојува исклучителна технологија на обработка, вграде

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 235.20

Во врска со производот Состојка : Цимет, dangshen, caulis spatholobi, чичок, honeysuckle.Функција : Олеснување на оток.болка

DEN 136.08

Го копчето за ослободување покрие го олеснува лесно идентификација на кола со притиснизаповрзете фити

DEN 118.80

18 AWG ГОВОРНИКОТ ЖИЦА 25 FT.ПОЛАРИЗИРАНА КОНЗЕРВИРАНИ И ГОЛИ БАКАР ЗАРОБЕНИ ПРОВОДНИЦИ.ЈАСНО ЈАКНА.ТОЧНО 100

DEN 297.36

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример,

DEN 499.20

Тип : Varistor.Модел : 20 D.Varistors се достапни, мал во големина, широк оперативен напон спектар, брзо overvoltage импул

DEN 81.60

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 650.16

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ЛАБОРАТОРИЈА ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊ

DEN 1320.00

ДИЗАЈН : Три ДНК Хеликс.СИГНАЛ ДИРИГЕНТИ : КОЛИЧИНА : 3 26 AWG 0.13 квадратни.мм.ДИРИГЕНТ МАТЕРИЈАЛ : Сребрен об

DEN 367.20

Пина се остри и може да оди преку многу слоеви на ткаенина или лента.Пина се остри и може да оди преку мно

DEN 813.36

Крпа + пена.Увезени 1 XHanging черепот дух декорација.100% Сосема Нов Производ.Гаден Ноќта На Вештерките Рекви

DEN 215.76

360° Прстен Потпирачот прстен носител е ротира 360 степени swivels за личен комфор handsfree користење и овозможу

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 300.00

DIY (Do It Yourself) Ова Само Лепило Лизгачи се Совршени за вашата Кујна Апарати за лесно се движи без оштетувањ

DEN 1514.40

Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го

DEN 219.84

Не се лизга на дното, празни центар ја прави водата лесно да тече, држи секогаш се исуши.Лесно да се чисти

DEN 1929.60

Дијаметар : 3.740 mm; Толеранција : + / 0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење.Носителот Големин

DEN 174.72

Тоа е машки Национален Цевка Коси (NPT) теми за поврзување со женски навој за цевки, создавање на построги

DEN 334.80

30 млс / мин Филтрација брзина брзина.Квалитативна филтер трудови често се користат во рутинска поделба