.

.

Со попуст
Мини Фото Печатач, Мини Симпатична Изглед Одлично Џеб Термички Печатач, за Мобилен Телефон и за iOS DPI Џеб Фото Печатач(Розева)

Мини Фото Печатач, Мини Симпатична Изглед Одлично Џеб Термички Печатач, за Мобилен Телефон и за iOS DPI Џеб

DEN 748.56

Од стока
Во магацинот

Поддршка за темата за пребарување, за препознавање на текст, и retrieval технологија им помага на децата да се земе и да поставите прашања за детални одговарање на прашањето.Производот може да се користи за печатење на материјали за учење за погрешни прашања, но, исто така, рекорд на растот на децата, чувството на патување.Заштеда на време во рачно напишани белешки, да им помогне на учењето, подобрување на учење ефикасност, печатење со брзина од 10мм/s, не е во ред прашања повеќе да не се преполни, и учење ги има правила.Лесен за користење и носење, можете да го користите овој печатач како подароци за вашите деца за да им помогне на своите студии.Мини печатачот е опремен со симпатична изглед и одлични перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1389.60

На 80mm приемот печатач доаѓа со USB+Ethernet+Сериски(COM) порт и парични фиока порта, кои ги исполнуваат повеќето

DEN 719.76

Интерфејс : USB + сериски TTL / RS232 Печатените медиуми : Термичка хартија.Поддршка на Систем : Windows / i OS / liunx / Ан

DEN 1199.76

Компактна големина 3 ✔PHOMEMO СТАН Поддршка на печатење фотографии, Веб печатење, OCR за препознавање на тек

DEN 3119.76

22" длабоко куп оддалечуваат сложувач.HD двоен синџир лифт.Брзина за да одговара на сите TRUCOAT УВ Coaters.Лесно

DEN 1195.20

Напредни термална технологија на печатење, нема мастило касети, лесен и економски Двоенклик на копчето

DEN 9523.20

5 (ширина) * 3.Мини термички печатење е компатибилна со Android / iphone / Windows оперативни системи, и да биде повр

DEN 2376.00

ПЕЧАТЕЊЕ, КОПИРАЊЕ, СКЕНИРАЊЕ, ФАКС : На PIXMA TR4720 е точно 4во1 печатач кој е компактен, разновиден и лесенза

DEN 3647.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 340.80

0 поврзани со паметен телефон и USB кабелот поврзан со КОМПЈУТЕР.7 во Објектот Тежина(со хартија тек) : 188g /

DEN 5039.76

Бренд НОВИ со ЦЕЛОСНА Производителот.Овластен DatamaxONeil Препродавач.Том Попусти На Располагање.Ние се пре

DEN 2039.76

Стил : Печатач.Или да го промените редоследот на Оригинална HP 62 мастило касети само кога ќе им треба прек

DEN 1737.60

【Изграденаво Машина Лесно Сечење]】 етикета печатач е опремена со рачен притисни ножици, кои може да се

DEN 2879.76

На LKT210 Серија на печатачи од Sewoo (Допир Динамичен) се цврсти сигурен единици способни да се справат со пр

DEN 6969.36

Моќен мултифункционален ПОС печатач за продажба на мало и финансиски услуги.На Omni Link ТМH6000 V мултифункци

DEN 4223.76

Десктоп Ниво Ласерски Печатач Но Моќни : Pantum M6600 NW Мултифункционален Принтер (Печатење, Копирање, Скенир

DEN 1490.40

Производ предности : Лесно да се отвори капакот и промена на хартија : ширина на Хартијата : 58mm Максимале

DEN 2015.76

Мултицел : Во прилог на зачувување на етикетата принтери и етикета хартија, тоа може исто така да зачува

DEN 7176.00

црна.USB / Ethernet / сериски.Доаѓа со напојување.Земја на потекло е Кина.Bixolon srpf310 поддржува печатење со брзина

DEN 383.52

НЕМА МАСТИЛО ЗАМЕНА ЗА ДО 1 ГОДИНА(1) : Искуство навистина непрекинато печатење, исклучителни заштеди и с

DEN 9824.64

Поддршка BT 4.0 и USB конекција, компатибилна за i OS Android на Windows уреди.Ве молиме, преземете во однос APP / драјве

DEN 6604.80

Поддршка BT 4.0 и USB конекција, компатибилна за i OS Android на Windows уреди.Ве молиме, преземете во однос APP / драјве

DEN 1608.00

Пакет Листа : 1 x ПОС Машина 1 x Plug 1 x Кабелот за Напојување 1 x Термичка Хартија 1 х Прирачник за Корисникот.0,

DEN 4799.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 588.00

⭐ ШИРОКА ПРИМЕНА Suitabel за различни материјали : телефон случаи, дрво,кожа, акрилик, КОМПЈУТЕР, ПЕТ, ПВЦ, TPU

DEN 5204.16

долготрајни.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејств