.

.

Со попуст
V BESTLIFE 12Екран Зголемувачот, Зголемување на Вашиот Екран 3-4 Пати за да се Прикажат Појасно, со Трибина, на Екранот со Анти‑Лизга Дизајн(Бела)

V BESTLIFE 12Екран Зголемувачот, Зголемување на Вашиот Екран 3-4 Пати за да се Прикажат Појасно, со Трибина,

DEN 522.96

Од стока
Во магацинот

На high‑definition акрилни леќа екран зголемувачот зголемување вашиот екран 3-4 пати за да се прикажат појасно, полесно да се избегне визуелна замор.Додека донесувањето на 3 D визуелна уживање, исто така, обезбедува заштита од зрачење за да се избегне оштетување на видот предизвикани од гледање на екран за долго време.Спецификации : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Телефон Екран Magnifier Material : ABS+Acrylic Optional Боја : Црна, White Product Зголемување : 3-4 Times Best Гледање на Далечина : Прибл. 3-4 Метри/9.Ултра‑тенок, кога здипли, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места. 12 Inches Package Листа : 1 x Phone Екран Magnifier1 x Прирачник.Погоден за IOS и за android телефони(повеќето од), вклучително и за samsung и други паметен телефон модели. Екранот на телефонот ви овозможува да ја видите или читате јасно, дури и подалеку од телефонот, кои може подобро да ја заштитите вашите очи. Додека донесувањето на 3 D визуелна уживање, исто така, обезбедува заштита од зрачење за да се избегне оштетување на видот предизвикани од гледање на екран за долго време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 499.20

Тип : Varistor.Модел : 20 D.Varistors се достапни, мал во големина, широк оперативен напон спектар, брзо overvoltage импул

DEN 198.00

ЦРНА ВИСИ EARRING КАРТИЧКА Направени од пластика во црна боја.ПЛАСТИЧНИ ВИСИ EARRING КАРТИЧКИ, Секоја картичк

DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 106.08

Светлина цевки се едноставни, практично решение за насочување на светлината од табла поставена доведе

DEN 1514.40

Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го

DEN 813.36

Крпа + пена.Увезени 1 XHanging черепот дух декорација.100% Сосема Нов Производ.Гаден Ноќта На Вештерките Рекви

DEN 580.56

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Напр

DEN 263.76

Поддршка IC Чип Тип : WS2812 B WS2813 SK9822 APA102 SK6812 LPD8806 DMX512 1903 ГОДИНА, RGB / RGBW LED Лента Светлина / Panel / String итн .(НЕ ги к

DEN 2323.20

Димензиите се 5 ✅УДОБНОСТ Е НАШИОТ БРЕНД СТАВ Vivitory прилагодливи зглоб тегови прилагодливи функција ре

DEN 219.84

Не се лизга на дното, празни центар ја прави водата лесно да тече, држи секогаш се исуши.Лесно да се чисти

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 118.80

18 AWG ГОВОРНИКОТ ЖИЦА 25 FT.ПОЛАРИЗИРАНА КОНЗЕРВИРАНИ И ГОЛИ БАКАР ЗАРОБЕНИ ПРОВОДНИЦИ.ЈАСНО ЈАКНА.ТОЧНО 100

DEN 300.00

DIY (Do It Yourself) Ова Само Лепило Лизгачи се Совршени за вашата Кујна Апарати за лесно се движи без оштетувањ

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 235.20

Во врска со производот Состојка : Цимет, dangshen, caulis spatholobi, чичок, honeysuckle.Функција : Олеснување на оток.болка

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 616.80

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти

DEN 81.60

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

DEN 334.80

30 млс / мин Филтрација брзина брзина.Квалитативна филтер трудови често се користат во рутинска поделба

DEN 1797.60

Ние може да се елиминира вашиот врвен интерес.За подетални инструкции, ве молиме љубезно се однесуваат

DEN 136.08

Го копчето за ослободување покрие го олеснува лесно идентификација на кола со притиснизаповрзете фити