.

.

Со попуст
3dRose Лицето Маска Мали, Зима Село, Мраз Скејтери, Snowmen, Fox, Лос, Домови, и во Планините

3dRose Лицето Маска Мали, Зима Село, Мраз Скејтери, Snowmen, Fox, Лос, Домови, и во Планините

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 102.72

Прилагодливи затворање.Не изберат кој √ Имаат два или повеќе слоеви на перат, дише ткаенина.Вграден Фил

DEN 1233.60

【DLBJ Лицето Маска】 Висок квалитет меки и удобни маска, НЕ евтин материјал, лесно да се пилула или солза;

DEN 143.76

100% Полиестер 【Перат и Еднократно】Користење на обновливи, перат и дише ткаенина ткаенина., споредете з

DEN 1296.00

Големина : 11.5" H x 5" W x 3.1" D Автентични : оригинална NOVICA рачно изработени занаетчиски фер трговија производ.

DEN 71.76

Лицето маска за женска / дами / женски / mens / машки / унисекс возрасни / тинејџери ✿【ТРИСЛОЈ】 Надворешнио

DEN 439.20

Вклучува 8 витез маски во пакет.Маски опсег во големина од 12 инчи да 13.25 инчи.Направени на печатен картон

DEN 335.76

години и повеќе 60 години прослава.Што е многу дише и удобно роденден украси, 60 【ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТ】 :

DEN 432.00

Вклучува 12 бела фантом маски во пакет.Една големина одговара на повеќето.Изработен од пластика.Ластичи

DEN 71.76

Multicolor дизајн го прави среќни да се користат за да се заштитат себеси ✿【ДИЗАЈН】 15+ начини да го носат neck