.

.

Со попуст
2Pack 3ft USB-C Кабел, Essri Тип C Држачи за Кабел 3 Нозе, Најлон Плетенка 3А Брзо Полнење Кабелот 3 Нога за Samsung Галакси A10 A20 A51 S9 S8 Забелешка 9 Забелешка 8 Галакси Забелешка 20 10 S21

2Pack 3ft USB-C Кабел, Essri Тип C Држачи за Кабел 3 Нозе, Најлон Плетенка 3А Брзо Полнење Кабелот 3 Нога за

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

【Трајни & Метежот-Слободен Дизајн】 Со 12,000+ пати се наведнуваат тест, посебно дизајниран за сексуално и репродуктивно зглобовите на овој usb typec држачи за кабел штити внатрешните јадро од руптура.Флексибилни Премиум Долго Метежот Слободни материјал, кои го прават тоа имаат одличен анти-извртување & Абразија-доказ за сопственост. 【Брзо податоци-sync&полнење 】 USB тип c кабел наменета за заштеда на полнење и синхронизација на време,висока ефикасност и брзо топлина дисипација.Помал отпор вредност чист бакар жици внатре обезбедува безбедно-со голема брзина на полнење (5 V/3.1) и брз пренос на податоци (480 Mbps).За пренос на податоци и моќ полнењето 2 во 1. 【3 Ft Должина】 3 Метри должина е посебно дизајниран за Моќ Банка, Полнење Станици и лап-топ компјутери.Лесно да се носат, не јазол, полнење и пренос на податоци побрзо. 【Компатибилен Со】Работа со USB-за да го USB Тип-C Кабел уреди како што се Samsung Галакси S10/S10 Плус/ S9/S9 Плус/ S8/S8 Плус/ Забелешка 9/ 8, LG V30/ V20/ Г-7/ G6/ G5 / LG Nexus 5 X/Nexus 6 P, Мото z сила/z игра /z2 игра/z2 сила, Sony XZ. 【Пакетот вклучува】 2 Пакет Најлон Плетенка 3 Нога USB 2.0 Type-за да го USB Тип-C Кабел. (Зелена).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Засилен Joint With засилен заеднички, USB кабел extender е отпорна да се повлече и да се повлечете, кој овозможува

DEN 239.04

USB 3.1 ТипC Машки Гром Завртка Терминал Pluggable Типот Block Конектор за Кабел.Конектор 1 : USB 3.1 ТипC Машки Приклуч

DEN 1956.00

Направени од висококвалитетни материјали, најлон ткаени жица е издржлив, фирма и не е лесно да се скрши.2

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 215.76

Тоа е вткаена со висококвалитетни материјали, мека и мазна, и поудобно да се носат.Две во едно, за полнењ

DEN 494.40

Еластична ПВЦ јакна : флексибилни и не е лесно да се скрши, издржливи.Податоци диригент извртени пар (отп

DEN 407.76

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Samsung Галакси A42!...

DEN 480.00

Фактичката брзина на пренос е во 480 Mbps(4060 MB / S) , па тоа не може да достигне брзина од usb 3.Ги препорачува сле

DEN 239.76

1 цела година гаранција за услугите.Во Голема Работна Состојба.3 инчен Рачни Видео Зголемувачот Zoommax.Ком

DEN 1165.44

5 Pin GX16 Конектор Плетенка.Извиткани paracord,за 100cm долго во извиткани ситуација.Основната линија е 180 степен

DEN 552.00

Печатач Продолжување Кабел.USB Женски Продолжување Кабел.Мини USB Машки USB 2.0 БОЛЕСТ Адаптер Кабел.Нормалн

DEN 518.40

Опис на производот : nanocable 10.01.1205 USB Верзија : 2.0 Конектор 1 : USB A Конектор 2 : USB B Превозот Ширина : 24 см USB 2.0 ка

DEN 215.52

Издржливи и брзо полнење.Пренос на податоци во USB 2.0 Брзина.Компатибилен со SANDISK Sansa Fuze,Sansa Приказ, Sansa C140, C1

DEN 1164.00

Кабел со изолација е постабилна отколку на еден, без изолација, пренос на податоци е побрз, како и можнос

DEN 357.60

USB Тип В за RJ45 Мрежна Опрема Конзола Кабел Cisco за Рутери, Прекинувачи и Firewall Опрема.Тоа се користи за кои К

DEN 167.76

ЗГОЛЕМЕН КОМУНАЛНИ & УВЕРЕНИЕ за БЕЗБЕДНОСТ – купувањето вклучува 2Пакет на 3 FT кабли, совршена должина

DEN 155.76

Карактеристики : Должина : 3 FT, Боја : Црна.Поврзете Тип : USB 2.0 Тип на Мини 5Игла Тип Б Durablity Дизајн : Совршен

DEN 215.76

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, с

DEN 230.16

0 USB A Машки да Б Машки Кабел како замена кабел за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како пр

DEN 251.76

Overmolded, не е лесно да се скрши, трајни, да се обезбеди грешкабесплатен пренос на податоци.Обезбедува ултр