.

.

Со попуст
Paperproducts Дизајн Декоративни Пијалаци Хартиените Салфети – Tabletop за Еднократна употреба Кујна Коктел Салфетка – За Ручек, Вечера, Родендени, Забави – Сет од 12, Сју Boett

Paperproducts Дизајн Декоративни Пијалаци Хартиените Салфети – Tabletop за Еднократна употреба Кујна Коктел

DEN 762.24

Од стока
Во магацинот

000 различни објекти во нашата линија со многу координирање на производи во хартија и керамички.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ : Слават во стил при поставувањето на вашиот tabletop со овие украсни вечера салфетки кој шарени дизајни создадена од страна на добро-познати занаетчии.Секој пакет содржи 20 5"х5" салфетки, кои се печатени со не-токсични вода растворлив мастила.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Подобрување на изгледот на вашата трпезарија табела со овие расположливиот хартиените салфети направена со мека 3-ply хартија.Ние го носат над 1.Покрај тоа, нашите салфети се сите compostable.Секој пијалок салфетка од Paperproducts Дизајн е природно избелени без хлор.Висок квалитет коктел салфети од PPD Хартија производ Дизајни функција духовит современа фрази и графика на највисок квалитет на 3 ply салфетки.На плоштадот декорирани салфети се абсорбента и стилски.МЕКА, АБСОРБЕНТА САЛФЕТКИ : дадат изјава кога прикажување на овие шарени ручек хартиените салфети и коктел салфетки во вашата следна вечера, роденден или празнувања.Проверете нашата целата линија на паметни и мода напред дизајни за да се зголеми забава во вашиот следен настан.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 228.24

Големина : 6 1 / 2 x 6 1 / 2 Одговара на вашиот салфетки за садови со Партија Продолжува 60 Роденден Салфетки.Ов

DEN 275.76

Партија Салфетки : Додади ја оваа лубеницата салфетка поставена на вашиот лето партија потрошен матери

DEN 916.80

Пакетот вклучува 1 пакет Златна Фолија Мермер Печати Ручек Салфети (20 Парчиња).Овие салфети функција сив

DEN 1507.20

Ова платно салфетка е совршен за вашата маса душеци и placemats, и исто така многу погодни за рака крпи.♬ , Ак

DEN 1711.20

Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тоа е погоден за семејно јадење, празнична вечери, свадби, роденден

DEN 454.80

Ова е мултипакет со два пакети на 16 вклучена салфетки.Разноврсна доволно за прав соби, бањи, вклучена ма

DEN 2191.20

♬ Ова платно салфетка може да истакнуваат својата посебност и елеганција.♬ , Ако сте го купиле нашите к

DEN 268.08

Со симпатична цртан филм лента дизајн, уникатен и празнична, додадете атмосфера на вашата страна.Со кор

DEN 180.00

Caspari салфетки ќе додадете прскање на боја и софистицираност на вашата следна партија или настан.Произве

DEN 169.68

Сонце Бебе Туш Ручек Нап за Бебе Партија Материјали Лиценцирани Садови Лиценцирани Салфети Бебе 16 Па

DEN 1615.20

Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тоа е погоден за семејно јадење, празнична вечери, свадби, роденден

DEN 62.16

1 Светкава Сирена Партија Банер.Направени од премиум хартија овозможувајќи за повторна употреба.Може д

DEN 179.76

Таа почна со шиење карактер маскирани крпи за нејзините пријатели бебе туш подароци.Животот е една голе

DEN 367.68

Пакетот вклучува 20 ручек салфетки.Додадете удар на боја во вашата партија табела.Овој производ е 3ply руч

DEN 306.96

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ONLINEPARTYCENTER!!!Забавата започнува овде!.Пчела И Саќе Салфетки Партија Материјали за Мезе и

DEN 493.68

40 салфетки со поговорки за хостинг роденден, гостин или ангажирање лица; Прави голема го додадете торта

DEN 359.76

Pak од 40 BBQ тематските хартија декоративни салфети, за еднократна употреба салфетки, 6.5" x 6.5" здиплен, 13" x 13"

DEN 99.84

16 салфетки по пакет.Девојка или Момче бебе туш партија родова открие пијалаци салфетки.Совршен за бебет

DEN 191.76

Заврши својата партија со чаши, чинии, салфети и décor од нашиот голем асортиман на предмети!.Одлично за де

DEN 163.20

Салфетка за еднократна употреба хартиена салфетка одмор партија ресторан на ручек тема вечера хартиен

DEN 335.76

Safari Партија Материјали : Додадете овие салфети до вашите егзотични партија материјали, портокалова и жо

DEN 300.00

50 Салфетки по пакет.Додадете прскање на боја на вашата маса амбиент со нашите Пастелни Сина Пијалаци Са

DEN 191.76

СЕТ ВКЛУЧУВА : 50 многу абсорбента 3ply салфетки направени од хартија кој Среќен 50Годишнината тема со "50 и п

DEN 2248.80

СИРЕНА ПАРТИЈА.Овие weahorse салфети се совршени за подtheморе или сирена партија.СИНА ФОЛИЈА.Тие функција с