.

.

Со попуст
Мотоцикл Возење Светлина, 2 парчиња Мотор LED Пак Сигнал за Светло Трепка Динамичен IPX66 Водоотпорен Универзална M10(#1)

Мотоцикл Возење Светлина, 2 парчиња Мотор LED Пак Сигнал за Светло Трепка Динамичен IPX66 Водоотпорен Универзална

DEN 1831.20

Од стока
Во магацинот

[Високо-квалитетни материјали] LED Јачина на Светилка е направен од високо-квалитетна abs, трајни, ниска температура, ниска потрошувачка на енергија, за да ви овозможи со квалитетот и подолг живот. [Лесен за употреба] Мотоцикл возење светлина е лесен за користење, лесен за инсталација, без комплицирани чекорите за инсталација и вештини, не дупчење, plug and play, за да ги задоволат вашите потреби, да ви донесе олеснување, безбедна конекција, и повеќе увери употреба.[Поле на примена] Претвори сигнал светлина има добра компатибилност, и е универзален тип, погоден за дотур мотоцикли, мотоцикли, електрични возила, atv настана, крос-кантри мотоцикли, итн. Вграден декодер, кој е компатибилен со повеќето LED блиц релеи, многу удобен и практичен. Вграден LED трепка реле, 50-120 пати во минута, plug and play, погоден за повеќето мотоцикли. Употреба на високо‑квалитетна ABS материјал, издржлив, ниска температура, ниска потрошувачка на енергија. Тече вода се претвори сигнал светлина има кул ефект кога е активирано, која може да додадете елегантен чувство на вашиот мотор.Евиденцијата на секој контрола на квалитетот на линкот на производот производство се многу строги, па може да се купи со доверба. [За набавки со доверба] Од суровина за набавка на производот фабрика инспекција, ние ќе ги спроведува инспекции за секој стадиум и секоја фаза има рекорд.

Детални спецификации

Item Type:
Motorcycle LED Turn Signal Light
Material:
ABS
Voltage:
12V
Power:
2W
Function:
Driving lights, running water turn signals
Thread Size:
M10
Waterproof Rating:
IPX66
Fitment:
General
Wiring Instructions:
 
Black-negative :
Red:
driving lights
Yellow-turn signal :
Package List:
2 x Turn Signal Light :
Додатоци на производи
DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 203.28

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Фл

DEN 650.16

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ЛАБОРАТОРИЈА ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊ

DEN 135.84

Лесно го идентификуваат вашиот четка за заби со нашите персоналните на сопствениците.Дизајнирано за да

DEN 1406.40

[Висококвалитетно извршување] Претвори сигнали усвојува исклучителна технологија на обработка, вграде

DEN 118.80

18 AWG ГОВОРНИКОТ ЖИЦА 25 FT.ПОЛАРИЗИРАНА КОНЗЕРВИРАНИ И ГОЛИ БАКАР ЗАРОБЕНИ ПРОВОДНИЦИ.ЈАСНО ЈАКНА.ТОЧНО 100

DEN 297.36

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример,

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 499.20

Тип : Varistor.Модел : 20 D.Varistors се достапни, мал во големина, широк оперативен напон спектар, брзо overvoltage импул

DEN 310.80

Мултицел : Тоа не е само маскирани крпа за години по капење, но, исто така, може да се користи како деца е ba

DEN 2323.20

Димензиите се 5 ✅УДОБНОСТ Е НАШИОТ БРЕНД СТАВ Vivitory прилагодливи зглоб тегови прилагодливи функција ре

DEN 522.96

На high‑definition акрилни леќа екран зголемувачот зголемување вашиот екран 34 пати за да се прикажат појасно,

DEN 1929.60

Дијаметар : 3.740 mm; Толеранција : + / 0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење.Носителот Големин

DEN 106.08

Светлина цевки се едноставни, практично решение за насочување на светлината од табла поставена доведе

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 110.16

Шик и атрактивни : Овие целосна покрие вештачки лажни ноктите се дизајнирани со 2 стилови, во комбинациј

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 219.84

Не се лизга на дното, празни центар ја прави водата лесно да тече, држи секогаш се исуши.Лесно да се чисти

DEN 580.56

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на

DEN 215.76

07 во; 16 x 16cm / 6.30 во (ширина x должина x височина).Мултицел Складирање складирање кутија организира козмети

DEN 580.56

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Напр

DEN 703.92

Погодна за многу 14~26inch flat panel TV.Ве молиме имајте предвид и да се споредат заградата инсталирање дупка дал

DEN 813.36

Крпа + пена.Увезени 1 XHanging черепот дух декорација.100% Сосема Нов Производ.Гаден Ноќта На Вештерките Рекви

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 1118.16

ЕФЕКТИВНО ВЕЖБАЊЕ : Можете ефикасно согоруваат калории со користење на оваа плоча, тоа е убаво што ги ко

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 235.20

Во врска со производот Состојка : Цимет, dangshen, caulis spatholobi, чичок, honeysuckle.Функција : Олеснување на оток.болка

DEN 919.20

Biodegradable.Nanoestructura став Осмоза Biodireccional (ОБ) Patentada.Producto confeccionado a mano por artesanos costarricenses.Bolsa де papel един tecnologia де Осм

DEN 170.16

Направени од високо квалитетен полиестер влакно, мека, кожатаfriendly и удобен Мултифункционални, тоа може