.

.

Со попуст
Zyyini Игра Конзола Објектив за PS3, Конзола за игри Оптичка Леќа Замена,Лесен за Употреба,Игра Машина Поправка на Леќа Замена,за KEM‑410A

Zyyini Игра Конзола Објектив за PS3, Конзола за игри Оптичка Леќа Замена,Лесен за Употреба,Игра Машина Поправка

DEN 972.00

Од стока
Во магацинот

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН: Висок квалитет на оптичка леќа специјално дизајнирани за P 3 KEM‑410 A, професионална и важни игра конзола поправка на дел.DIY ЗАМЕНА: Можете да го замените оригиналниот оштетени делови преку DIY, така што новата оптичка леќа ќе ви донесе поинакво искуство.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ:оптички леќи треба да бидат инсталирани во оригиналниот диск, прецизно сечење на објективот овозможува совршено се вклопуваат и се погодни за инсталација позиција.PLUG AND PLAY:Оваа замена оптичка леќа е plug and play уред, без специјални подесувања, едноставна операција, лесен за инсталација и отстранување.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ: Оптичка леќа на играта машина е направен од висок квалитет на PCB материјал за да се обезбеди најстабилните операција перформанси и издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Оптичка Леќа Материјал : PCB Применлив Модел : За P 3 KEM-410 A Тип : Игра Периферните Производи Пакет Листа : 1 x Оптички Леќи Забелешка : оригиналниот број на модел на оптичка леќа мора да се провери пред да се купат.Инсталацијата треба да се инсталира на оптичка леќа во оригиналниот диск.Оптички леќи е plug and play уред.

Детални спецификации

Item Type:
Optical Lens
Material:
PCB
Applicable Model:
For P 3 KEM-410A
Type:
Game Peripheral Products
Package List:
1 x Optical Lens :
Note:
The original model number on the optical lens must be checked before purchase. The installation needs to install the optical lens in the original drive. The optical lens is a plug and play device. :
Додатоци на производи
DEN 1092.00

Широка примена : Погоден за секојдневна шиење, dressmaking,занаети, corsages,graduations,партија, украси.Должина : 5.5 cm.Р

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 310.80

Мултицел : Тоа не е само маскирани крпа за години по капење, но, исто така, може да се користи како деца е ba

DEN 131.76

Сет од 5 Дрвени стапчиња за јадење.Изработени од Природен материјал 9 Инчен Долго.UPC # 636173667186 со Среќен Пр

DEN 136.08

Го копчето за ослободување покрие го олеснува лесно идентификација на кола со притиснизаповрзете фити

DEN 170.16

Направени од високо квалитетен полиестер влакно, мека, кожатаfriendly и удобен Мултифункционални, тоа може

DEN 650.16

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ЛАБОРАТОРИЈА ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊ

DEN 81.60

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 580.56

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Напр

DEN 174.72

Тоа е машки Национален Цевка Коси (NPT) теми за поврзување со женски навој за цевки, создавање на построги

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 300.00

DIY (Do It Yourself) Ова Само Лепило Лизгачи се Совршени за вашата Кујна Апарати за лесно се движи без оштетувањ

DEN 262.80

Holographic нула уметност комплет.Вклучува 24 нула уметност крстови и 24 десетинчен стрингови.Исто така доаѓа

DEN 703.92

Погодна за многу 14~26inch flat panel TV.Ве молиме имајте предвид и да се споредат заградата инсталирање дупка дал

DEN 580.56

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на

DEN 158.16

Премиум Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитет.Повеќе Избори : Постојат 10 / 20 / 30 / 50 / 100 парчиња пролет м

DEN 1797.60

Ние може да се елиминира вашиот врвен интерес.За подетални инструкции, ве молиме љубезно се однесуваат

DEN 1406.40

[Висококвалитетно извршување] Претвори сигнали усвојува исклучителна технологија на обработка, вграде

DEN 235.20

Во врска со производот Состојка : Цимет, dangshen, caulis spatholobi, чичок, honeysuckle.Функција : Олеснување на оток.болка

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 1118.16

ЕФЕКТИВНО ВЕЖБАЊЕ : Можете ефикасно согоруваат калории со користење на оваа плоча, тоа е убаво што ги ко