.

.

Со попуст
JOJOMARK Центар Конзола Организатор Фах Компатибилен со 2007-2014 GMC Сиера Chevy Silverado Тахо Yukon Приградски - генетски модифицирани Возила Додатоци Заменува 19166288 (Црна)

JOJOMARK Центар Конзола Организатор Фах Компатибилен со 2007-2014 GMC Сиера Chevy Silverado Тахо Yukon Приградски

DEN 405.36

Од стока
Во магацинот

【FITMENT】Компатибилен со 2007-2014 GMC Сиера Chevy Silverado Тахо Yukon Приградски Потпирач Кутија Средно Складирање. 【ТРАЈНИ】изработена од ABS пластика со мат финиш.Водоотпорен материјал.Не е лесно да се деформира под притисок. 【НЕ се ЛИЗГА】Гумена лента лагер спречува предмети од лизгање и rattling во послужавник. 【НЕ ШТРАКААТ】Оваа лента се вклопува во внатрешноста обликот на централната конзола цврсто, така што нема да направи штракаат. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Иста големина со оригинални конзола, се инсталира директно, нема потреба да ги менувате.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 671.76 -55 %

Широк Компатибилност : се Вклопува Конзола Модели До 42" Висок X 24" Долго X 36" Широк и други популарни бренд�

DEN 311.76 -55 %

Ви помага полесно да се работи што не сакате да се копа околу вашиот центар конзола за.Висок Квалитет:Н�

DEN 719.76 -55 %

【FITMENT】На целосна големина на централната конзола организаторот одговара 20142021 Тундра .ПРОВЕРИ ПРВО : Ак

DEN 599.76 -55 %

TAPTES тим составен оригинален дизајн за 2021 Модел 3 Модел Y центар конзола, надевајќи се дека да се биде сака

DEN 474.96 -55 %

[FITMENT] : На централната конзола и врата џебови лагер вклопува 2019 Chevy Silverado 1500 / GMC Сиера 1500 и 2020 2021 2022 Chevy Silver

DEN 287.76 -55 %

Ја прави вашата Потпирач конзола организиран и изгледа многу почисти.Ова Вклучува отстранлив не се лиз�