.

.

Со попуст
Моќта на Електрична енергија Saver,90V-250V 300KW Домаќинство Интелигентни Заштеда на Енергија Кутија Уред 30%~40%

Моќта на Електрична енергија Saver,90V-250V 300KW Домаќинство Интелигентни Заштеда на Енергија Кутија Уред

DEN 1716.00

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се стабилизира напонот и струјата, намалување на неправилен тековната онлајн губење на патот, заштеда на електрична енергија ефект.Широка Примена : Погоден за климатизација, машини за перење, фрижидери, електрични фанови, ТВ, светилка, итн.Функција : Биланс на тековна, подобрување на употреба на електрични апарати моќ, да се избегне губење на електрична енергија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 907.20

3in Installation дебелина : Прибл.Солиден и издржливи, изработени од алуминиумска легура, отпор и добра отпорно

DEN 743.76

16 Мерач 120 V Кабелот за Напојување 15'.Електроника, Додатоци & Материјали, Енергија Ленти & Пренапони Зашти

DEN 696.00

Бренд : Swep Тип : Плоча разменувач на Топлина Модел : 1 PSCS Монтажа Локација : Ѕид.НОВИ Swep Еден Ѕид разменувач

DEN 1847.52

Заштита од преоптоварување, Отценети 1625 W.Мулти Места Моќ Лента Кула со USB Оваа власт лента кула со usb опр

DEN 191.76

PCB Хоризонтална тип, за еден CR2032 CR2025 CR2016 копчето battery.Net Тежина : 11g; Пакет Содржина : 5 Компјутери x CR2032 CR2025 CR

DEN 4799.76

Повеќе Штекер Ѕиден Приклучок : 12 AC места со 1680 J Surge protector ѕид, 15 A Сегашната Граница вклучите, Безбедноста

DEN 746.16

Безбедност на децата за заштита на заклучување на вратата, за ефикасно да се заштити безбедноста на мал

DEN 1034.40

Коло прекинато вклучени.Ѕид загради се вклучени.Автономни мозокзаврши лента.Во работилницата, кујна, и

DEN 1631.76

И во прилог двете завртки и еден монтажа дефиниција како подарок, па можете да лесно да се качи тоа.Вклуч

DEN 366.96

【Десктоп Моќ Лента со USB】4 USB порти споделување на 22.5 W (4.5 A / 5 V); Max вредност на производството на една пор

DEN 2471.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2253.60

Моќ surge protector со 490 J на заштита : Шумата штекер surge protector има resettable запалени коло прекинато switch за да се спр

DEN 719.76

Биро Моќ Лента : Биро моќ лента со usb порти, тоа е голема додадете на биро и конфигуриран со USB порти и 2 мес

DEN 479.76

♥️Не крадење на електрична енергија, само да ви помогне во зачувување на дневна губење на енергија automat

DEN 234.48

1.5 ft Долг Кабелот за Напојување Со Рамен Агол Plug ТТип на Конектори 90 Joules И Коло Прекинато 6 Електрични Мес

DEN 191.76

Ефикасно намалување на електрони цевка вибрации, микрофон ефект и да се намали бучавата, што го прави зв

DEN 285.36

【Висок Квалитет】На контактот има IP44 оценка и е направен од висококвалитетен инженерски пластични мат

DEN 753.60

01 VCurrent поставка : Празнење : 0.01 Ah Above 100 Ah, резолуција 0.00 V, минимум чекор големина 0.00 минимум чекор големин

DEN 1197.60

е Јапонски електроника компанија, со седиште во Осака, Јапонија Боја : Бела." [Широк спектар на производи

DEN 1175.52

12 НАС стандарден НАИЗМЕНИЧЕН бранзаштитени локалитети, со 2390Joule енергија оценка, заштита на вашиот дом

DEN 359.76

Брзо Полнење преку USB Портови : продолжување со USB кабелот обезбедува 5 V 2.Нашите пријателски и сигурен ус

DEN 688.56

[24МЕСЕЧНО ЗАМЕНА ЗАДОВОЛСТВО] уживаме и ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга и високиот квалите

DEN 695.76

МЕТАЛ PDU : Силна метал домување и монтажа голема заграда се одлични за монтажа на серверот полици, ѕидови

DEN 743.76

Во меѓувреме,се одликува клучалката дупки за монтажа на задната страна, која овозможува тоа да биде без

DEN 142.80

Квалитет на производот од страна на BRETFORD.Квалитет на производот од страна на BRETFORD.Квалитет на производо

DEN 2234.40

Повеќе Штекер Ѕиден Приклучок : 12 AC места со 1680 J Surge protector ѕид, 15 A Сегашната Граница вклучите, Безбедноста