.

.

Со попуст
ONEST 6 Парчиња Големи Nonslip Коса Ноктот Клипови за Жени и Девојки Голема Акрилик Банана Коса Ноктот Клипови за Тенка и Густа Коса, Плоштад Стил

ONEST 6 Парчиња Големи Nonslip Коса Ноктот Клипови за Жени и Девојки Голема Акрилик Банана Коса Ноктот Клипови

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Пакетот вклучува : 6 pack cuboid големи nonslip коса ноктот клипови во различни бои.Високо-квалитетни материјали : овие коса клипови се направени од високо квалитетна акрилик материјал,кој е издржлив и тешко да се скрши.Голема коса ноктот клипови имаат nonslip дизајн, кои можат ефикасно да се одржи вашата коса.Големина и боја : големината на секоја коса ноктот клип е околу 8.5 cm * 4.3 cm (ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ),и постојат 6 убави бои за да изберете од,можете да одговара на нив според вашата желба.Производ апликација : овие коса ноктот клипови се погодни за капење, шминка, готвење и други прилики.Тие можат ефикасно да се одржи на тенок и дебел коса и ги спречи добивање на влажни и валкани.Применливи луѓе : овие производи се погодни за жени и девојки од сите возрасти,одличен материјал и дизајн го прават овие клипови погоден за сите видови на коса.Спецификација : Материјал : висок квалитет на доградба на акрилни материјали Големина : големината на секоја коса ноктот клип е околу 8.5 cm * 4.3 cm Пакет вклучуваат : 6 pack cuboid големи nonslip коса ноктот клипови во различни бои Забелешка : ве молиме чувајте ги овие производи далеку од оган ве Молиме не го поклопецот на овие производи тешко.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 134.16

★【Премиум Материјалот】 : Направен од висок квалитет на пластичен материјал.Овие коса канџи се издржли

DEN 560.16

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие

DEN 455.76

На метал пролет се покриени со пластика, анти ' рѓа и потрајни.Тоа Држи коса уредно додека капење, миење н

DEN 215.76

【Безбедно Не се Лизга Interlocking Ноктот】Направени од издржлив мека мат материјал со rubberizing слој.Косата кли

DEN 527.76

✅ МУЛТИБОЈА на КОСАТА ВИЛИЦА КЛИПОВИ : Овие не се лизга клипови дојде во добар спектар на бои.Употреба :

DEN 477.60

Совршен коса клипови за стил и симпатична коса додатоци за жени / девојки.8 Инчи и petal ноктот коса клипови

DEN 179.28

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 263.76

4 бои натпревар речиси вашиот надворешен изглед, бои косата и фризури.Тип : Коса Clips Size : 8 X5cm Material : metal Color :

DEN 105.36

Пакување : 1x Коса Клип, боја : темно жолта; големина : 3.5x2inch.Француски дизајн barrettes клипови со желка.Косата

DEN 1099.20

Моден Модел : Со 3 мода желкашколка модели, убава и исклучителна, овие коса клипови се идеални за двете де

DEN 311.76

PS Пластичен материјал.Косата ноктот се мазни , а косата треба да биде цврсто фиксиран силна пролет, се н

DEN 311.76

Нелизгава надворешноста совршено се одржи коса без постојано прилагодување.Мек и флексибилен надвореш

DEN 191.76

【 РАЗНОВРСНА 】 : Подобрување на вашиот додаток фиока со нашите елегантен голема коса клипови кои се фун

DEN 119.76

4 бои во вкупно вклучувајќи розова, каки, зелена, Портокалова за вашата различни дневни расположенија, д

DEN 263.76

Губење на Ноктот Set 6 пакет за коса од ноктот клип во различни бои се вклучени во пакетот, доволно за ваша

DEN 311.76

Супер Прилично Може да ви помага да стане фокусот на посебен момент.Елегантен и модерен, LYDZTION Коса Клип

DEN 287.76

Тоа е погодно за вашиот Состанок, Канцеларија, Капење, Шминка, Работа, итн.【Премиум Материјалот 】Корист

DEN 380.16

Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полуформално updo, исто

DEN 285.12

Златен Метал Коса Фати ќе биде вашиот најдобар одговор кога ќе се двоумејќи се што да им даде подароци з

DEN 2229.60

【Моден Дизајн】 Ова јасно коса клип е совршена големина за да се одржи вашата коса во пунџа или други ши

DEN 239.76

【Удобно Силна Одржи】 : се Направени од издржлив пластика, која ја заштитите вашата коса во текот на цел