.

.

Со попуст
Oumefar Чување од Носителот на Современа и Модерна Кујна Потоне Сунѓерот Носителот Погоден за Мазна и Рамна Површина за Складирање Залихи

Oumefar Чување од Носителот на Современа и Модерна Кујна Потоне Сунѓерот Носителот Погоден за Мазна и Рамна

DEN 170.16

Од стока
Во магацинот

Тоа е лесно да се чисти, можете само да го користете мека влажна крпа за да ги избрише дупка со.Тоа е многу мал и не заземаат рамни просторот на кујната или бањата, што кујната или бањата повеќе чисти.Мода и модерна, убаво за кујна и купатило.Помошник за да ги организирате вашите јадење платно за во кујна.Со вшмукување чаша технологија, станува исклучително лесно да се инсталира оваа складирање решетката. Без алатки, без дупчење, без завртки, нема дупки.Мода и модерна, убаво за кујна и купатило.Уникатен слотови дизајн нуди погодност за вас за чување на сунѓерот и така натаму, да ги направи одвод на вода лесно.Тоа е повеќе погодна за секој без дупки, мазна и рамна површина, како што се керамички плочки, стакло, огледало, гранит, нерѓосувачки челик, акрилик, ламинатни и било без дупки површината со гланц.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1927.20

Поддржува најголемиот дел етикета ролни, со до 1,000 етикети.Спаси голем и се справи со сите ваши обем на п

DEN 131.76

Сет од 5 Дрвени стапчиња за јадење.Изработени од Природен материјал 9 Инчен Долго.UPC # 636173667186 со Среќен Пр

DEN 1514.40

Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го

DEN 215.76

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 310.80

Мултицел : Тоа не е само маскирани крпа за години по капење, но, исто така, може да се користи како деца е ba

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 1701.60

Она што Ќе Добиете за Еден Phomemo D30 мини етикета печатач бела 3 ролни постави и една боја печатач складира

DEN 431.76

【Материјал】 : Направен од 100% Полиестер платно 【Дизајн】 : Оригиналниот дизајн, HD печати и живописни бои

DEN 239.76

Шарени монистра додадете за забава.Опис : Мек материјал : бебето штракаат играчка поставена е направен

DEN 311.76

✅Водоотпорен : ви треба за капење завеса лагер дека е 100% водоотпорни, од кои водата ќе се тркалаат надво

DEN 2323.20

Димензиите се 5 ✅УДОБНОСТ Е НАШИОТ БРЕНД СТАВ Vivitory прилагодливи зглоб тегови прилагодливи функција ре

DEN 135.84

Лесно го идентификуваат вашиот четка за заби со нашите персоналните на сопствениците.Дизајнирано за да

DEN 367.20

Пина се остри и може да оди преку многу слоеви на ткаенина или лента.Пина се остри и може да оди преку мно

DEN 167.76

15 mm) Материјал : 3 M Филм тип : целото тело филм на гласачките места : 1.Нашиот Проактивен Налепници може да

DEN 919.20

Biodegradable.Nanoestructura став Осмоза Biodireccional (ОБ) Patentada.Producto confeccionado a mano por artesanos costarricenses.Bolsa де papel един tecnologia де Осм