.

.

Со попуст
Домашно МИЛЕНИЧЕ ПОКАЖЕ Пакет на 50pcs Бебе Момчиња Девојчиња Куче Лак Врски домашно Милениче Мачка Bowties Јака за Свадба Партија Чешлање Додатоци Боја Избрани

Домашно МИЛЕНИЧЕ ПОКАЖЕ Пакет на 50pcs Бебе Момчиња Девојчиња Куче Лак Врски домашно Милениче Мачка Bowties

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Симпатична Миленичиња Куче Вратот bowties ГОЛЕМИНА : околу 2,6"*6.1" должина Деколте : околу 9"-15.7" (23-40cm).Пакетот вклучува 50pcs различни бои врски.Им даде на вашите миленици различни bowties секој ден.На meterial е многу мека и мазна така што тие нема да ги донесе вашите миленици било оптоварување.Тие се вклопуваат за мали и средни кучиња, puppies, мачки, зајаци и свињи добро.Тоа може да се направи вашето домашно милениче се погледне повеќе модерни и атрактивни.Тие се многу убави и се совршени за дневна прошетка, играње и роденден, свадба и фестивал страни.Тие ќе го направат вашиот миленици повеќе симпатична и извонредна.Вие сеуште може да ги стави на малку девојки headbands.Мекото лак вратоврска јаки се направени од полиестер материјал,комфорни и издржливи.Симпатична Миленичиња Куче Вратот bowties ГОЛЕМИНА : околу 2,6"*6.1" должина Деколте : околу 9"-15.7" (23-40cm)тоа може да се прилагоди, многу погодно.Differernt боја може да биде choosed.Тие се совршени за сопствениците на домашни миленичиња, пет groomers и продавници за домашни миленичиња,повеќе наврати и користи се чека за вас да се откријат.Погодна за отворен одење, свадби, конкуренцијата, ноќта на Вештерките и Божиќ партија да се направи вашите миленици различни.Тоа е исто така погоден за фотографирање на миленици со овој вратоврска, многу кул!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2395.20

Печати голема буква со мека широк кожа јака.Ве молиме да забележите Тоа е прилагодено производи и се над

DEN 693.60

Плус, ќе го цениме поголема ноќно видливост при одење во близина на патиштата ✅ ИНТЕГРИРАНА ВОДАТ BUNGEE Б

DEN 263.76

Големина На Мали : Вратот 10"15", Ширина 3 / 5".Ве молиме мерка вашето домашно милениче вратот обемот внимател

DEN 74.16

Се карактеризира со класичен plaid шема и bowknot додаток дизајн, пет јака е модерен и добар изглед, како и пра�

DEN 2196.00

Цврст со крстот дизајн.Дизајнот е најлонска заврши.Направени од најлон 14" минималната должина...

DEN 359.76

Една Големина за да ги Собере Сите : јака мерки 70cm во должина 3 начини : Едноставно притискање на копчето �

DEN 479.76

Одговара за Мали Средни Кучиња,e.г .Pitbull,Bull Terrier, Chihuahua,итн.Материјал : Вистинска Кожа / Вистинска Кожа.Дом�

DEN 599.76

Отцепување мачка јака одговара на 69" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики уб

DEN 478.80

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

DEN 478.80

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

DEN 719.52

КОНГ Max ултра трајни куче јака е најсилниот КОНГ јака, но не!.Карактеристики ултра трајни и исклучително

DEN 311.76

Вратот 12"16", Ширина 5 / 8", Големина на Мал; јака не водат себе, ве молиме бидете сигурни оставете САМО 2 прст�

DEN 263.76

Добро миленичиња чешлање додатоци : квалитетот на материјалот и прекрасен цвет облик, дизајн, изработка

DEN 478.80

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

DEN 610.32

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

DEN 478.80

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

DEN 311.76

Пакетот Вклучува : 10 неудвои милениче лак врски.Слатко кутре, лак врски направете вашето домашно милени�

DEN 3478.80

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи.Ширина : 1½инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела.Зачукуваше месин

DEN 168.00

Прилагодлив, одговара за повеќето кучиња и мали мачки ,Лесно да се носат и да ги отстраните.Вистинска Ко�

DEN 335.76

Копчето батеријата CR2032 лесно може да се купи во Големи супермаркети.Преку употреба на СТАН софтвер и мо

DEN 542.64

ТокаНадолу Seatbelt Тока Куче Јака Танцување Носи Црна / Мулти Боја 1" Широк Одговара 1526" Вратот Големи.Ваше

DEN 671.76

УДОБНО ДОДЕКА СИМПАТИЧНА bowties се направени од Памук Ткаенини, мека и дише, па Segarty куче врски нема да го н

DEN 1039.20

Крајбрежните Складиште Прилагодливи Ентони Јака Заштитник опфаќа и има турнејата јаки во место.Достап�

DEN 88.56

【МЕКИ МАТЕРИЈАЛИ】Најлон со поместена neoprene гумени материјал webbing да додадете Удобност; Нашите јака е ма