.

.

Со попуст
Denon DNP-800NE Мрежа Аудио Плеер со вградениот WiFi, Bluetooth и AirPlay 2 Конективност + HEOS Технологија | Исклучителен Квалитет на Звукот | Компатибилен со Амазон Алекса, Црна

Denon DNP-800NE Мрежа Аудио Плеер со вградениот WiFi, Bluetooth и AirPlay 2 Конективност + HEOS Технологија

DEN 14376.00

Од стока
Во магацинот

Излез аудио е чист, богат и извонредно.Две интегрирани часовник осцилатори : Осигурува jitter-бесплатен аудио репродукција.Уживајте во gapless репродукција на вашата висока резолуција аудио, вклучувајќи 192 Khz/24bit FLAC/WAV/AIFF, ALAC DSD 2.Алекса глас компатибилност : Лесно контрола на вашиот систем со гласовни команди — прескокнете песни, се обратат до јачината на звукот, одберете поток и повеќе.Директно поврзете се на вашата домашна мрежа или стрим преку Wi-Fi и Bluetooth, и да уживате во музички сервиси како sound cloud, Spotify, Пандора и повеќе.Темелно звук инженеринг и цврста градба.Уживајте во DNP 800 NE низ вашиот дом или приватно, преку напредно слушалки излез.Ќе се слушне ништо друго освен свежи, јасни и noiseless музика без никакви прекини.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Headphone излез со Засилувач се Здобијат со поставување : Поврзете го вашиот премиум слушалки за повеќе лични слушање искуство.УЖИВАЈТЕ во МУЛТИ-СОБА СТРИМИНГ – Изградена-во HEOS технологијата ви овозможува да го репродукција на музика преку некој популарен на услуга за стриминг како што Пандора, Spotify, Премиерот и другите преку Bluetooth, Wi Fi или Air Play 2 во една соба и повеќе истовремено.Моќ извира покриени од еден ден.Напредни AL32 Обработка Плус и Ултра Прецизност 192k Hz/32bit D/A Конвертор : Точна репродукција дека е верна на оригиналната снимка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1598.40

【Долго Време на Репродукцијата】MP3 плеер ви овозможува да уживате вистински lossless музика до 10 часа.Полне

DEN 1079.76

Главна карактеристика на играчот е неговата светла, кристално јасно, 2.64 оз Сребро Слики и музика се комб

DEN 386.16

0 обезбедување на висока брзина на пренос Да incerase или смрт волумен користете+ / копчиња Осветленост и ра�

DEN 527.76

【Долго траење на Батеријата Едноставна датотеки управување.Ако наидат на проблеми, ве молиме да се чув�

DEN 695.76

【Преносни и лесни】преносни и лесни тело се лесни за носење, па лесно може да се стави во џебот и ранец д�

DEN 1199.76

4инчен 320 x 240 QVGA LCD.Уживајте во приштина аудио квалитет и да се види спектакуларен fullmotion видео во вертикал

DEN 470.16

Narrated од страна на Александар Scourby.Заврши со earbuds, упатството, батерија и кожа сметководствена торбичка.К�

DEN 527.76

♫️♫️Големи Чување : На MP3 плеер доаѓа со 16 GB micro SD картичка и максимална поддршка 128 GB(не се вклучени).Мож

DEN 527.76

♫️♫️Големи Чување : На MP3 плеер доаѓа со 16 GB micro SD картичка и максимална поддршка 128 GB(не се вклучени).Мож

DEN 695.76

????【Најновите Безжична Bluetooth 5.0】 На mp3 плеер со најновите Bluetooth 5.0 технологија, можете да го поврзете ваши

DEN 1079.76

4 GB внатрешна меморија продавници стотици песни, видео записи или слики.Полн екран во боја карактеристи�

DEN 359.76

ПРАТЕНИКОТ 4 играч.ПРАТЕНИКОТ 3 играч.снимач на глас.фото прелистувачот.FM радио 16 GB мултимедијален плеер

DEN 479.76

Моќни карактеристики 16 GB Внатрешен Капацитет за до 4000 песни.Вграден Аудио диск, флеш меморија,да Пуштит�

DEN 2289.60

Дизајниран од земјата нагоре за оптимални аудио перформансите, тоа, исто така, содржи и неколку иновати�