.

.

Со попуст
Голема Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки Злато Шупливи Правоаголник Коса Вилица Клип Стеги Не се лизга Силна Одржи на Косата Фати Barrette Стилизирање на Косата Заф?

Голема Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки Злато Шупливи Правоаголник Коса Вилица Клип Стеги Не се лизга Силна

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

❤ 【Геометриски Коса Вилица Стеги】 Interlocking заби дизајн се вклопува сите коса должина и текстури, се одржи вашата коса во пунџа или друг фанки косата, да ги задржи на косата безбедна и во место.Тоа не е лесно да исчезнат, силна флексибилност и здрав, лесен за употреба и е тешко да се пробие, никогаш не се лизга на зафат дизајниран има стилови на било кој тип на коса.Метал злато стегач за коса клипови се совршени за прикачување до густа коса и додавање на некои сјај на вашата фризура!Браун пластични коса фати barrettes се наменети за секојдневна употреба или повик носат, овие коса клипови функција како добар косата алатки и прибор.Ние секогаш се стремиме да се обезбеди 100% задоволство шопинг искуство. ❤ 【Гаранција За Вас】 француски дизајн и сјајна боја, навистина ќе се убави и корисни додатоци за жени. ❤【Не се лизга Коса Фати Barrette】Голем стегач за коса клипови се направени од високо квалитетни алуминиумски и пластични материјали.Голема коса ноктот клипови имаат различни форми и убава боја, во облик на квадрат, во облик на лак, за да ги задоволат вашите различните потреби да ти дадам повеќе шармантна и привлечна во толпата.Новиот дизајн мода пластични голема коса barrette е одлична за секојдневно носење и совршен за партија, церемонии, birthday (роденден), Божиќ, свадба, банкет, што можете повеќе шармантна и привлечна во толпата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Пакетот вклучува : 6 pack cuboid големи nonslip коса ноктот клипови во различни бои.Висококвалитетни материјали :

DEN 263.76

4 бои натпревар речиси вашиот надворешен изглед, бои косата и фризури.Тип : Коса Clips Size : 8 X5cm Material : metal Color :

DEN 191.76

【 РАЗНОВРСНА 】 : Подобрување на вашиот додаток фиока со нашите елегантен голема коса клипови кои се фун

DEN 179.28

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 134.16

★【Премиум Материјалот】 : Направен од висок квалитет на пластичен материјал.Овие коса канџи се издржли

DEN 455.76

На метал пролет се покриени со пластика, анти ' рѓа и потрајни.Тоа Држи коса уредно додека капење, миење н

DEN 311.76

Супер Прилично Може да ви помага да стане фокусот на посебен момент.Елегантен и модерен, LYDZTION Коса Клип

DEN 263.76

Губење на Ноктот Set 6 пакет за коса од ноктот клип во различни бои се вклучени во пакетот, доволно за ваша

DEN 105.36

Пакување : 1x Коса Клип, боја : темно жолта; големина : 3.5x2inch.Француски дизајн barrettes клипови со желка.Косата

DEN 242.16

Пакетот вклучува : 3 големи коса клипови во различни бои и 3 средни коса клипови во различни бои.Пакетот в

DEN 1099.20

Моден Модел : Со 3 мода желкашколка модели, убава и исклучителна, овие коса клипови се идеални за двете де

DEN 287.76

Тоа е погодно за вашиот Состанок, Канцеларија, Капење, Шминка, Работа, итн.【Премиум Материјалот 】Корист

DEN 311.76

PS Пластичен материјал.Косата ноктот се мазни , а косата треба да биде цврсто фиксиран силна пролет, се н

DEN 239.76

【Удобно Силна Одржи】 : се Направени од издржлив пластика, која ја заштитите вашата коса во текот на цел

DEN 119.76

4 бои во вкупно вклучувајќи розова, каки, зелена, Портокалова за вашата различни дневни расположенија, д

DEN 560.16

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие