.

.

Со попуст
Митра го Видов Станица со Складирање Планови DIY Дрво Клупата Стојат Изгради Свој

Митра го Видов Станица со Складирање Планови DIY Дрво Клупата Стојат Изгради Свој

DEN 334.80

Од стока
Во магацинот

✔️ Митра Видов Станица со Складирање Планови DIY Дрво Клупата Стојат Изгради Свој. ✔️ Митра Видов Станица Планови DIY. ✔️ Дрво Клупата Со Складирање Планови. ✔️ Работилница Работа Стојат Планови. ✔️ Овие планови ќе ви покаже како да се изгради свој Митра Видов Станица со Складирање.Митра го Видов Станица со Складирање Планови DIY Дрво Клупата Стојат Изгради Свој Митра Видов Станица Планови DIY Дрво Клупата Со Складирање Планови Работилница Работа Стојат Планови.Овие планови ќе ви покаже како да се изгради свој Митра Видов Станица со Складирање.Јас ќе ви пошта хард копии на 8 1/2 " X 11 хартија.Сите планови се наменети или се разгледуваат од страна на Бен Камен.Бен е пензионираниот Инженер во Канада.Бен исто така, drafts (недовршени) овие себе со користење на најнова Auto CAD софтвер за да се осигура точноста.Тој студирал Инженерство назад во почетокот на 1980-тите.По повеќе од 30 години во Градежната индустрија тој развиена некоја страст за градење кул предмети околу неговата фарма и кабината.Овие се одлични DIY проекти.Со малку вештина секој може да го Направите Тоа Самите.Бен е секогаш e-mail настрана ако имате било какви прашања, додека градењето на еден од неговите проекти.Тој е додавање на нови планови цело време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 972.00

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН: Висок квалитет на оптичка леќа специјално дизајнирани за P 3 KEM‑410 A, професионалн

DEN 367.20

Пина се остри и може да оди преку многу слоеви на ткаенина или лента.Пина се остри и може да оди преку мно

DEN 170.16

Исто така, може да биде одличен лицето чистење крпа, работи добро за повеќето типови на кожа.Направени о

DEN 167.76

15 mm) Материјал : 3 M Филм тип : целото тело филм на гласачките места : 1.Нашиот Проактивен Налепници може да

DEN 215.76

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 1797.60

Ние може да се елиминира вашиот врвен интерес.За подетални инструкции, ве молиме љубезно се однесуваат

DEN 883.20

Тоа е многу мал и не заземаат рамни просторот на кујната или бањата, што кујната или бањата повеќе чисти.

DEN 1519.20

Боја / Крај : Јасно.Температура на бојата : 2,000 К Просечно Траење : 24000 часа.Lumens (светлина излез) : 22000...

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 499.20

Тип : Varistor.Модел : 20 D.Varistors се достапни, мал во големина, широк оперативен напон спектар, брзо overvoltage импул

DEN 479.76

Сет од 4 Plaid Метален кафе или чај, чаши со избрани дизајни.Направени од висококвалитетни, трајни производ

DEN 239.76

Шарени монистра додадете за забава.Опис : Мек материјал : бебето штракаат играчка поставена е направен

DEN 131.76

Сет од 5 Дрвени стапчиња за јадење.Изработени од Природен материјал 9 Инчен Долго.UPC # 636173667186 со Среќен Пр

DEN 215.76

Таа донесува индустриски инструмент посебен чип, силни антимешање способност.Водоотпорен истрагата е

DEN 1776.00

Овој производ е варијабилна rockery исклучиво дизајниран од страна на SINQORCN, која е инспирација за нашите ди