.

.

Со попуст
CXDKD Крива Отстранлив Градите Подлога Жените Јога Вест Крстот Шупливи Shockproof Работи Вест Висока Јака Обука Тесни Врвот (Боја : Црвена Мали)

CXDKD Крива Отстранлив Градите Подлога Жените Јога Вест Крстот Шупливи Shockproof Работи Вест Висока Јака Обука

DEN 3853.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : Полиестер.Спорт Тип : Јога.Пол : ЖЕНИТЕ.Функција : Дише.Функција : Брзо Се Суши.Материјал : Polyester Sport Тип : Yoga Gender : WOMENFeature : Breathable Feature : Брз Dry Size : S,M,Lseason : summer Fit : се Вклопува точно да големината, заземаат својата нормална големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 808.80

6 Webbed Пребивање во текот на џебови за да се обезбеди џебовите не ќе се скрши.Оваа вест може да го носи сет

DEN 3576.00

Надворешниот дизајн опции.Доаѓа со Четири Килограми.Танц на вашиот омилен видео.совршена комбинација з

DEN 2033.04

Со едноставно додавање на тежини на sled, ќе биде, исто така, јакнење на вашиот јадро при извршувањето на к

DEN 3431.52

Овие neoprene остварување тежини се идеални за мажите и жените, децата и тинејџерите, и се одлични за внатре

DEN 652.56

Содржи премиум железо гранули наместо метална плоча, повеќе безбедно и удобно.Проширува рамо ремени, зг

DEN 3000.00

75 lbs по плоча.Без оглед на вашата тежина или фитнес ниво, оваа вест ќе се изгради на вашата издржливост.На

DEN 1312.80

На прилагодливи тока & еластична ремени обезбеди прилагодено одговара за мажи & жени од различни големи

DEN 614.40

Велат дека нема да лош квалитет пондерирана елеци на пазарот!Yes4 All висок квалитет на Тренингот Пондерир

DEN 3093.36

Премиум квалитет, Направени од 1200 D засилен најлон.доаѓа со претходно внесени 10 x 3lbs железо барови, тежин

DEN 1228.80

Зошто Да Изберете Adurance?Бидејќи ние се врати нашиот Пондерирана Вест со Живот Ограничена Гаранција и при

DEN 935.76

[Мека / Дише / Удобен Ткаенина] Изработени од квалитетни mesh ткаенини и памук обвивка, мека и дише за да се