.

.

Со попуст
НОСТАЛГИЧНАТА Спортски Моќ Салата Дигање Кожни Ракавици Фитнес Сила за Обука Bodybuilding Вежба Powerlifting

НОСТАЛГИЧНАТА Спортски Моќ Салата Дигање Кожни Ракавици Фитнес Сила за Обука Bodybuilding Вежба Powerlifting

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Направени од вистинска кожа, поместена двојно дланка.Долго зглоб заврши да се заштити вашиот зглоб од сериозни повреди.Мека-чувствуваат, но тешко носи долготрајни ракавици.Специјално развиен за губење на тренинг и фитнес вежби, но погодна за многу цели. 4 начин се водат назад дланка, сит се вклопуваат, лесно вклучување/Исклучување На двојно Велкро прицврстување на вашиот одговара.Ова е еден пар на Професионални и квалитетни Вистинска Кожа Дигање Зајакнување на Обука Поместена Ракавици.Направени од вистинска црна коза кожа се карактеризира ултра дебели соочи со долг зглоб заврши, овие се топ одделение дигање ракавици на пазарот, со помош на овие ракавици нема да добиете плускавци, но во исто време ќе почувствувате удобноста и мека, но уште посилна долготрајни ракавици.Голем сите-круг Valeo модел, за оние кои сакаат удобност, издржливост и сериозни професионални перформанси ракавици за салата обука за дома или за комерцијална употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1173.12

✅【МултиЦел】Овие прехранбени безбедно ракавици се совршени во домот или во ресторан кујни како храна

DEN 359.76

Мека, формафитинг и обезбеди одлична бариера интегритет.Нитрилна Ракавици обезбедуваат супериорен бар

DEN 430.80

Флексибилни зглоб заврши материјал обезбедува способност да се прилагоди на врвката за околу ремени до

DEN 607.68

Ниска густина пена и лесен материјал за зголемена флексибилност.Дише мрежа на назад за зголемена струе

DEN 1318.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ФОРМА ОДГОВАРА ДИЗАЈН

DEN 358.80

Постои вашиот омилен стил.На диверзифицирано популарни дизајн на EEFOW ги интегрира модерна фаќање на еле

DEN 492.00

Удобен и лесен : snapна дизајн, и прилагодливи големина.Заштита на вашиот раце.Чувајте ги вашите раце сува

DEN 718.80

Прво, што се во корист на заштитна кожа дигање фитнес ракавици поместена со сини гума изолација дека пер

DEN 191.76

Направен од Силикон Печатени Neoprene, високо квалитетен материјал, кој е отпорен на вода, за опасни хемикал

DEN 1349.04

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Реплика ракавици за технички ткаенин

DEN 828.00

Содржи 5 основни алатки, 1 сад, 2 четка, 1 чешел и 1000pcs боење на хартија сет.Погодни за мешање на боја за коса

DEN 95.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.ВЛАГАWICKING, Најлон Плетени ла

DEN 3359.76

СЛУЧАЈ НА НИТРИЛНА РАКАВИЦИ Целосна случај содржи 10 кутии во вкупна вредност од 1000 Ракавици.ПРАВСЛОБОД

DEN 2076.00

Спецификации : Пол : Unisex Material : Растеглив lycra fabrlc Color : Black Package се Вклучени : 1pair x Боксерски Ракавици...

DEN 41.04

Кога сте надвор за вежбање или одење, може да се стави вашите картички, клучеви, и мобилни телефони во ва

DEN 1860.00

Има (3) стандардна големина кутии на ракавици (се продава одделно).Нерѓосувачки челик со сребро бранеа за

DEN 2374.80

АЛОЕ ВЕРА : целиот внатрешноста на овие ракавици се обложени со чиста, смирувачки Алое Вера гел.Додека е