.

.

Со попуст
yanw AC Адаптер за Insignia NS-BBTCD01 CD Boombox со AM/FM Безжичните Радио Моќ

yanw AC Адаптер за Insignia NS-BBTCD01 CD Boombox со AM/FM Безжичните Радио Моќ

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Влезен Напон : AC 100 V240 V Текст Фреквенција : 50-60 Hz DC Излез : Круг Совет Должина на Кабелот : 4ft/1.2 m ве Молиме бидете сигурни дека вашиот бренд и модел на вашиот уред се исти како нашите насловот пред да конкурираат/употреба.AC Адаптер за Insignia NS-BBTCD01 CD Boombox со AM/FM Безжичните Радио Моќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 477.36

Повеќе режими на репродукција Поддршка музика, радио, снимањето, видеото, екнига, изграденаво стоперка

DEN 983.76

Тоа доаѓа со AC адаптер за да го поврзете electrically, но со шест C батерии, тоа е исто така одлична за краток ил

DEN 1958.40

Пренослив CD плеер репродуцира ЦД CDR / RW дискови Директни Мелодија AM / FM радио 20 песна програмабилни мемо

DEN 3606.00

110 V240 V Двојна Напон Boombox за Светот Употреба.Висок Квалитет на Звук и Голема Моќ со 2Начин 4 Звучници и Голе

DEN 278.40

Опкружувачки Звук Двојна 3 W јазик испорачуваат со високи перформанси мултидимензионални звучни и anunparal

DEN 1836.00

Издржливи, комбинација на уметност и живот, едноставни и стилски, спална соба, студија, отворено, трпеза

DEN 4799.76

Гледате вашите омилени ТВ емисии; Стримувате музика безжично преку Bluetooth.Игра Цд, mp3 песни, или AM / FM радио

DEN 1468.80

❀ Серпентина материјал : Бакар Круг Жица ❀ Звук филмски материјал : Титаниум Филм ❀ Боја : како на слики

DEN 928.80

Bluetooth звучник со испукани изглед и обоени LED светла.Bluetooth безжична трансмисија, поддршка handsfree call.Поддршк

DEN 1799.76

Топвчитување на CD player AM / FM стерео радио Касета player / снимач Близнак кој се одвојува јазик LCD дисплеј Авто

DEN 520.80

безжичните слушалки со MEMS микрофони може да се филтрира бучавата во позадина да најголема мера и да ви о

DEN 1075.20

T6 Мини Bluetooth Звучници; 360 Степени Опкружувачки Звук;.Bluetooth 5.0 и IPX6 водоотпорен;.Поддршка Вистински Безжичн

DEN 210.72

✎Светот Широк Влезниот✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎За безбедност за Заштита на✎ : Нема шум, ниска температур

DEN 455.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.AC Полнач Кабел,Стандард 2Prong U...

DEN 2159.28

НИКОГАШ не ги ПРОПУШТАЈТЕ НА КЛАСИЧЕН Не е само гроздобер outlook, но Ретро Bluetooth Boombox Касета играч, исто так