.

.

Со попуст
NXEars Sonata Високи Перформанси AGL IEM Слушалки со Позлатен Сребрен MMCX Кабел (Црна)

NXEars Sonata Високи Перформанси AGL IEM Слушалки со Позлатен Сребрен MMCX Кабел (Црна)

DEN 4776.00

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Со високи Перформанси : NXEars Високи Перформанси Во Уво Монитор е сојузот на напредни акустика, прецизност коло дизајн, и уметнички музички изрази.Дизајн : Линеарно-фаза crossover дизајни одржува време кохерентност со пријателски отпорност.Просторни Soundstage : На NXEars Sonata обезбедува балансиран и кохерентна со многу просторни soundstage.Идеален за Употреба : Најдобро за вокалот/pod-наѓ, класичен рок, акустична, лесно слушање џез, итн.NXEars Високи Перформанси Во Уво Монитор е сојузот на напредни акустика, прецизност коло дизајн, и уметнички музички изрази.На NXEars Sonata обезбедува балансиран и кохерентна со многу просторни soundstage.Тоа е најдобро за мојот/pod-наѓ, класичен рок, акустична, лесно слушање џез, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Кабел должина е 1.【МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО】Со ергономски дизајн, на слушалка може да совршено се вклопуваат з

DEN 191.76

Се продаваат како Секоја.Создадени со удобно уво перници за проширена употреба.Идеален за употреба во у

DEN 4479.36

Вистински binaural, откажувајќи се од оковите на жици, преку сериска врска на пренос на чип, реализира и тран

DEN 1198.80

[Отворен Уво Дизајн] Патентиран коскената спроводливост слушалки испорача премиум аудио преку скула.За

DEN 3576.00

◆ Возачот Единица Тип : Φ 6 мм Динамичен Тип / ◆ Текст Отпорност : 32 Ω / ◆ Репродукција Фреквенција : 20 Hz ~

DEN 311.76

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

DEN 959.76

2 технологија обезбедува неверојатно стабилна врска на 33feet, ја намалува потрошувачката, и ја заштитува

DEN 866.40

Материјал : Влакна + Силикони; Должина на Кабел : 120cm / 47.24" (Прибл.); PlugТип : 3.5 mm.Dual возачи подобрување на ваш

DEN 335.52

Овој Тип C Слушалки усвојување на најновите DAC чип кој може да се конвертира стандардна резолуција аудио

DEN 1919.76

Ако сензорот ќе престане обезбедување на отчукувањата на срцето мерење, обидете прилагодување на лево e

DEN 2167.20

Исклучителна удобност, околу вашето уво и earbuds форма, е дизајниран врз основа на повеќето уво канали и ле

DEN 1839.84

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1415.76

1 Динамичен 4 Избалансирани Арматура секоја страна, вкупно 10 возачи.Dual balacned арматура(50060+30095) е одговорен

DEN 672.72

Достапни во опсегот на кул бои.Во ушниот канал стил.Различни уво совет избори.Бучава изолација.Jivo Желеа

DEN 3598.80

Блок од она што не го сакате или го чуе повеќе од она што го правите.JBL Потпис Звук ти дава право вид на фо

DEN 1519.20

♪♬ 【Automatic connection (автоматска врска】Автоматско спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го

DEN 1199.76

SMART ДОПИР КОНТРОЛИ & КАВГАБЕСПЛАТНО СПАРУВАЊЕ – Едноставен мека на допир на earbuds може да ви помогне одго

DEN 1223.76

????【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ако имате било какви прашања или двоумење за оваа пливање слушалки, ве мо

DEN 503.76

Поврзете 3,5 mm приклучок директно до вашиот десктоп компјутер, лаптоп, таблет компјутер, паметен телефон,

DEN 1019.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 623.76

✅УлтраМали, IPX3 Водоотпорен, Лесни и гарантира компатибилен да Работи за вашата Dell XPS 136928s LV, DUAL бучаваизо

DEN 623.76

12 часа на батеријата.Микрофон, Повик, Песна и Контрола на Јачина на звук.Auto Connect.Безбедна Бучава Изолациј

DEN 2158.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 143.76

Применлив Модел : Повеќето Во Уво Слушалки со Приклучок се Одржи од 3,5 мм да 5мм.Висок Квалитет Ултра Меки

DEN 191.76

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

DEN 825.60

Тоа е составена од 16 насоки на основни;Високо Квалитетни Суровини.Тоа карактеристики сребро позлатен

DEN 619.44

Се работи за i Phone молња кабли или споредливи кабел.Симпатична и симпатична завртка се тука за да се зашт