.

.

Со попуст
Електричен Ручек Кутија Преносни, HOMEASY Возило Храна Потоплите Камион Храна Грејач 1.5 L Авто Греење Ручек Кутија за Автомобил Канцеларија Училиште Домашна Употреба ?

Електричен Ручек Кутија Преносни, HOMEASY Возило Храна Потоплите Камион Храна Грејач 1.5 L Авто Греење Ручек

DEN 1199.52

Од стока
Во магацинот

????✔2 во 1 Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома - На електричното греење ручек кутија за автомобили и дома содржи две различни приклучоци - еден за office / home (110 V), а другиот за автомобил / камион (12 V).Можете да го носат на преносни ручек греење кутија секојдневниот и погодно топлина оброци на патување. ????✔Погодни за Брзо Загревање - Нема потреба микробранова и да чекаат во ред за греење, само да потрае нашите возило храна потоплите приклучиш во cable и може да имаат топол оброк седи во вашето седиште.Усвојување на PTC енергија-заштеда на топлинска компоненти, тоа обезбедува безбедност против прегревање.Забелешка : за да се сочува аромата на оброк себе, моќта е само 40 W, се препорачува да се земе 40mins до 1 час, за да се загрее на храна однапред. ????✔Храна-Оценување на Материјал - Нашите преносни автомобил храна грејач е направен од храна одделение PP материјал, внатрешниот сад е направен на 304 Нерѓосувачки Челик.Висок квалитет на температурата отпорни, не кревка материјал кој е целосно nontoxic и здрави.Лажица складирање кутија на врвот е лесен за складирање на вашата трпезариска tools. ????✔1.5 L Голем Капацитет т заборавајте да го исклучите затоплување кутија откако ќе завршите со греење. 2-не usehard четки или нерѓосувачки челик жица за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 144.00

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива

DEN 287.76

Димензии : 7.5" W x 5" D x 9.5" H^Земја на Потекло : Кина 100% ПВЦ бесплатно со PEVA linings Супериорен квалитет затворен м

DEN 1123.20

НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИBPAfree, хранаодделение ПП пластични и силиконски се супер издржлив и изграден за да

DEN 359.76

★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.Како знаете како родители, децата не се

DEN 311.52

【3 Прегради Бенто Кутија】3 поделени простор ви овозможува да ги чувате различни видови храна и состојк

DEN 1101.12

Ручек Торба : внатрешна обвивка е ЕВА и ЈП cottonfits 2 ручек кутија и овошје.Мазна патентите, лесно да се чист

DEN 330.96

【Научни Дизајн】Постојат безбедност токи на двете страни на ручек кутија, која може да биде забрзана ле

DEN 791.76

СИЛНА & ЗДРАВ : Содржи до 51 унци, овие kraft земете кутии се наменети за поддршка на губење на големи оброци

DEN 887.76

Постојат безбедност токи на двете страни на ручек кутија, која може да биде забрзана лесно со притискањ

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 1195.20

Димензии : 9 Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на р

DEN 1870.80

☛ Answer : ___________________________ Note : Боја на Производот би се разликуваат од сликата.Квалитетот на Производот не

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја

DEN 652.80

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 863.76

Направени од висококвалитет дебели PP материјалот, производ големина : 20 CM*13 CM*9.5 СМ, може да се загрева во

DEN 623.76

Ние како Виолончело Група се стреми кон воведување на зборот класа начин на живот на секој поединец за т

DEN 1077.60

★ Компактен и елегантен се справи со дизајн е идеален за училишта, работа, излети, излети, патувања, фитн

DEN 888.72

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр

DEN 863.76

Фино брусење, мазна површина без брус, удобна рачка.отворено бенто кутија.Заштита на животната средина

DEN 249.60

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или email на нас, ние ќе ви

DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 1713.60

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар