.

.

Со попуст
Ridgid 31280 Хексадецимален Клуч Модел 25

Ridgid 31280 Хексадецимален Клуч Модел 25

DEN 792.00

Од стока
Во магацинот

Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.тој Ridgid 31280 Директно Хексадецимален Клуч има тенки, мазна вилици, кои се лизга во tightest места и хексадецимален вилица дизајн дава мулти-двострано, сигурна потпора на сите хексадецимален завртки, плоштад ореви, синдикати и вентил за пакување ореви.Ridgid ги покрива своите производи со доживотна гаранција од дефекти во материјалот или изработката, за животот на алатката.Опис На Производот 31280 Клуч, 25 Хексадецимален.Тежина : 8 3/4 lbs.Цевка капацитет : 1-2 инчи.Од Производителот уште Од 1923 година, RIDGID остана симбол на сигурност на посветени професионалци од експерт занаети.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.Плус екстра-широк отворање на форумот модел е идеален за обезбедување на мозоци ореви за тоне и кади.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

) * Материјал : Хром Vanadium Челик * Површинска Обработка : Полиран Хром Пакет Содржина : 1 * Клуч 72 заб се вози

DEN 924.72

Шведскиот модел со 90° аглеста и вилиците.Вилици со поместување на забите во спротивна насока.Забите доп

DEN 574.08

Ги отстранува скршени и замрзнати цевки / брадавиците 3 / 8 во., 1 / 2 во.и 3 / 4 во.големини.Проширување knurled ка

DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 962.88

24 инчен Тешки прилагодливи права цевка клуч за одржување, водоводни системи, и друга механичка работа.Н

DEN 805.44

Материјал : хром vanadium.Капка фалсификувани.Хромпозлатен 12точка свирче клуч, 12 Цевка spanner, дванаесет точки

DEN 695.76

31 / 2" (90mm) максимална отворање.Пролет натоварени вилици.Пена натопена перница се справи.knurled прилагодува

DEN 840.00

Материјал : 40 Cr Mo.За Користење Со HSK63 Алатка Држачот.Примена : За замена на coolant цевки во високобрзина на о

DEN 695.76

Хром vanadium челик фалсификување, вкупните топлински третман, висока цврстина, висок вртежен момент.Со хро

DEN 681.84

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 2408.88

Станковиќ.да DIN 5234 Форма А Особено здрав тип за тешки употреба.Глава аглеста 85 °.GEDORE се залага за една уни

DEN 758.40

Анти се лизга, носатотпорни, Прецизност Кастинг Технологија.WEDO Нерѓосувачки Дијагонала Сечење Клешти с

DEN 1224.00

Тешкидолжност фрлија алуминиумски домување е 40% полесен од леано железо.Iзрак се справи со е широк дизај

DEN 1435.44

Лицето индуктивен појачани и полиран.Се тркалаат заробеник.Лактите цевка клуч прав обложени.Во 1937 годи

DEN 1488.24

Ова е 18инчни алуминиумски цевки клуч.Професионален квалитет во дизајн и конструкција.Осмислена и напра

DEN 383.76

Идеален за отстранување на скршени навој цевка завршува цевка приклучоци и приклучоци.Инсталација и от

DEN 3717.84

Автозаклучување, безбедна и цврста контрола дури и на глатки цевки се должи на 3точка tensioning.Тенок, sво об