.

.

Со попуст
Woodcrafters Домашни Производи Пролет Мелница Кабинети Nixie 1-Вратата на Бањата Суета Со Целосна Екстензија Фиока, Интегрирани Бела Потоне Врвот за Тесни Простори, Гроздо?

Woodcrafters Домашни Производи Пролет Мелница Кабинети Nixie 1-Вратата на Бањата Суета Со Целосна Екстензија

DEN 619.20

Од стока
Во магацинот

Дизајнирани за брз инсталација, оваа кабинет вклучува отстранлив потоне врвот за да ви овозможи лесно да се инсталира околу вашиот постојните водоводни системи.5" самостојна Nixie суета е во транзиција во дизајн, кој рамна кабинет вратата и рамна дното фиока, секој заврши со мат црна вратата се повлече.Место каде можете да бидете сами.Нашите Nixie суета нуди, како стил и функционалност.Тоа е зошто биле извршени да се направи стилски, високо-квалитетни кабинети сакате на вредноста што ја заслужуваат.Неговата берба Дабови финиш е надополнет со светла бела образован мермер суета врвот за унифициран изглед.Целосна екстензија фиока и еден полица отворен кабинет простор обезбеди флексибилни опции за складирање и лесен пристап до водоводни системи. Пред насобраните за брза инсталација; Пренослив суета врвот. Лесен-за-чистење nonporous суета врвот.Место каде можете да бидете горди да ги споделите со вашите пријатели и семејство. Една плоча на вратата со 6-начин прилагодливи мека-затворете шарки за лесно вратата усогласување; Мат црна повлекува на вратата за стилски заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1440.00

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи

DEN 1563.84

Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на совре

DEN 578.40

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи