.

.

Со попуст
Војводата Стапици Зајакот Кафез Стапица

Војводата Стапици Зајакот Кафез Стапица

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Димензии : 19.1 L X 20.3 W X 62.2 H (Сантиметри).Пакет Тежина : 1.633 Килограми.Земја На Потекло : Кина.Војводата Стапици нудат врвна различни во Хуманистичките Живеат Фати Кафез Стапици денес.Стандардот Кафез Стапици функција челична прачка засилен Пролет Натоварени Врати, притисок чувствителни патување механизми и издржливи, concealable зелена прав обложени заврши.Штета за Животните.Добро за Зајакот или Големи Верверички Димензии : 24 х 7 х 7 Mfg Реден Број : 1105.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 286.80 -100 %

Repeater Маус Стапица потреби без ликвидација или ресетирање.Непритискање механички компоненти и нема ник

DEN 167.76 -100 %

Компатибилен со бр 166 Лепак Одбори и има солидна челик капак.Фаќа и го држи повеќе глувци на едно време и