.

.

Со попуст
Weaver .22 Совет-Оф Алуминиумска Основа - ДО-10

Weaver .22 Совет-Оф Алуминиумска Основа - ДО-10

DEN 808.80

Од стока
Во магацинот

Лов Домет Месеци.Weaver Tipoff Адаптер Основи за .22. Се вклопува 3/8" линискиот приемник.Овозможува .22 Совет-Оф Месеци да се користи на не-фабрика dovetailed пушки.Обезбедува сигурни, тесни одговара за врвна сигурност.Weaver Совет-Оф 48202 Обемот База 3/8" Линискиот Примачите.Лов Домет Месеци.Изработени од најквалитетни материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.52

Материјал : Полиестер.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Ракав / Долг Ракав.Пролет

DEN 263.52

Материјал : Полиестер, 2021 жените лето блузи.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Рака