.

.

Со попуст
КУТИЈА САД BML13132 Литература Mailers, 13 x 13 x 2, Бела (Пакување од 50)

КУТИЈА САД BML13132 Литература Mailers, 13 x 13 x 2, Бела (Пакување од 50)

DEN 1312.80

Од стока
Во магацинот

Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Со гордост се направени во САД!. 13 x 13 х 2" Бела Литература Mailers.Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без лента, лепак или staples.Силна 200#/ЕКТ-32-Б бела брановидни изградба.Со гордост се направени во САД!Совршен избор за безбедно mail или брод печатени објекти, бизнис форми, врзива, каталози, стационарни и списанија, без трошок на сопствен картон.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1007.76

Нашите розова кутии се направени од издржлив картонот, 32 ЕКТ одделение, толку мали, превозот кутии е пов

DEN 198.96

Бројот На Елементи : 5 Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 36" L X 36" W X 1" H Пакет Тежина : 4.86 Фунти.Картонот

DEN 1007.76

TEIKIS вестникарска хартија ХАРТИЈА : 400 ЛИСТОВИ (±20 кг, 33" x 21").СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ, ДВИЖЕЊЕ вестникарска харти

DEN 527.76

ЕДНОСТАВЕН, ЛЕСНО ДА се СВИТКА Овие едно парче превозот mailers пати во секунда, и не лента, лепак или staples е

DEN 551.76

Силна брановидни mailers дизајниран да брод од Цда.Едно парче krabičkách функција на картички за да го заклучит