.

.

Со попуст
LIUMANG Комунални Возила Тешки Алатка Кабинет Складирање Градите Кутија 2 Фиоки и Двојно Групи Кабинет се Тркалаат Тркала Гаража Работилница за Складирање Количка (Бо

LIUMANG Комунални Возила Тешки Алатка Кабинет Складирање Градите Кутија 2 Фиоки и Двојно Групи Кабинет се Тркалаат

DEN 1332.00

Од стока
Во магацинот

Совршена големина и складирање тежина : многу погодна за тешки предмети.Специјално дизајнирани тркала : автомобилот може да се движи слободно и е многу погодна за транспорт на опрема, алатки и тешки предмети во која било средина.Лесно да се движите магацини, училници, утовар доковите или инвентар соби.Ергономски рачка : Овозможува најдобра рака позиција и да се поттикнат висина за да се подобри контролата и работник безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

➤Брза испорака : Нашите производи се испратени од сад, кој обично трае 47 дена да deliver Specifications : ◆име на Пр

DEN 273.60

Целосно Прилагодливи Удобност На Седиштето, Лесни Силна Алуминиумска Рамка, 2" Топката Имајќи Полиурета

DEN 427.20

5 Cm)▁▂▃Тркала : Универзална Тркала (Со Кочница)▁▂▃Структура : Рамка Структура▁▂▃Стил : Едноставен и �

DEN 719.76

Материјал : ABS + Челик+ПВЦ.Lifter големина : 6×36cm / 2.4×14.4 во.Движејќи се тркала големина : 17×17×23 см / 6.69×6.69×9.05 в�

DEN 1536.00

Фото Наслов : сликите се направени од вистинска предмети,како светлина, агол, различни прикази и други п�

DEN 3280.80

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, рек dolly.Економичен, Со Casters.Висок квалитет.�

DEN 22123.92

Солидна првите дизајн.Тешкидолжност ролки се направи лесно преносливост.Сите заварени алуминиумска ко

DEN 551.52

Тивка Нонозначување TPR Гумени Тркала £ 375 Капацитет за Поставување на Пет.Издржливи Цинк Позлата.Двоен Р

DEN 4452.24

Овие делукс имајќи оски ќе ти се тркалаат со многу помалку сила отколку што се бара со традиционалните do

DEN 2709.36

Прилагодлива Големина : Овој подвижен база е прилагодлив, и големина може да се прилагоди слободно спор�

DEN 391.20

Палета Dolly Платформа Стил Отвори Флеш Капацитет 3600 lb.Платформа Должина 48 Во.Платформа Ширина 48 Во.Платфо

DEN 1850.40

Тоа е лесен за употреба, има силна контрола, шок ефект на апсорпција на пневматски гуми е незаменлив, и т�

DEN 1415.52

3 парче челик моторни санки dolly во собата 1500 poundsset капацитет.Четири 360 степени вртливата casters.Прав обложе�

DEN 523.20

Може да Се Пресели Во Ќе : Овој мебел застане е опремен со 4 тркала, можете лесно може да се движат сите ви�

DEN 2451.36

Сет од 2; Премија Тешки 30 Литри на Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати ПОВЕЌЕТО стандардни тапан буриња; ЗАБЕЛЕШ

DEN 3096.00

Ние ќе ви помогне со било каков проблем во врска со нарачката.Идеален за индустриски и комерцијални applica

DEN 1919.52

*360 степен ротација додава маневрирање* Кога нешто треба да се премести, тешки машина dolly ролери скејт ма

DEN 480.00

ДЕЛУКС RIGGERS ТИМОВИ.Претходно пакувани и подготвени да се преселат на heavies!.Челик се тркалаат тимови за об

DEN 2167.20

Направен од тешки‑должност месинг материјал, корозија‑отпорни и издржливи Фината изработка, едностав

DEN 2078.40

♦♢Се прошири Машина Живот : со Влажна почва во Влажни Средини ♦♢Добредојдовте во Мојата Продавница, П�

DEN 1496.40

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Pushpull автомобил може да им даде на роди�

DEN 927.00 1103.76

Целосен Пакет Kit4 x ТриDolly и 4 x Перница со 1 x Crowbar Features Safety и високо ефикасни триаголник железо двигател скр

DEN 2716.56

7 in Load Имајќи : Прибл.Шок Отпор и Намалување на Шумот : анти пропадна намалување на шумот влошки на дното д

DEN 566.40

▶ Материјал : не ' Рѓосувачки челик▶ стил : еден за заклучување на воланот мобилни▶ Е такси преносливат�

DEN 1327.20

Големина : 15 да 16 галон тапани Ќе се Движат нагоре до 1000 кг.со леснотија.Рамки : Длабоко 2½" јазичето за Да �

DEN 716.16

Добар потег алатка, лесно да се укине и да се движат тешки мебел и апарати 1 Изработен од ABS и железо, издр�

DEN 1677.60

На адхезија на материјалот на алуминиум јадро е извонредна.За различни апликации, ние нудиме избор на р�

DEN 1404.00

Ако Ви Требаат Повеќе Дом Отворено Производи, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!▁▂▃Производ Пр�