.

.

Со попуст
Aexit 100mm Кол Моќ Полирање Делови и Прибор Сад во Облик на Дијамант Мелење Тркала Мелница 600 Чистење Тркала Ронки Црвена

Aexit 100mm Кол Моќ Полирање Делови и Прибор Сад во Облик на Дијамант Мелење Тркала Мелница 600 Чистење Тркала

DEN 2244.00

Од стока
Во магацинот

Главен Материјал : Дијамант,Метал; Пакет Содржина : 1pcs x Дијамант Мелење Тркала; Име на Производ : Дијамант Мелење Тркала.Тежина : 204g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена; Вкупната Големина : 100 x 32 x 10мм/4" x 1.26" x 0.4"(Г*З*Т).Внатрешниот Дупка со Дијаметар : 20mm/0.8"; Концентрација : НА 75%.Облик : Сад; Сад Внатрешна Големина : 80mm/3"(D).Дното Дијаметар : 20mm/0.8"; Ронки Број : 600.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 227.76

* Одговара за ротари алатки, може да се користи со електрични дупчалки, електрични брусилки или други ро�

DEN 203.76

Добри Перформанси : се Користи за фино брусење, направи површината на работното парче добиете висок сте�

DEN 1346.40

за мат завршна обработка,burnishing и отстранување на светлината гребнатини,оксидација и ракување со оценки

DEN 263.52

Флексибилни сунѓерот игра тампон улога, подолг живот .Кука & ЈамкаДобри вискозност , лесен за употреба.Ш

DEN 311.76

Rustark 13 Компјутери Полирање Тркала со Соединенија Комплет Содржи 10pcs 4" 100mm Волна Почувствува Полирање Чис

DEN 611.76

Ова е нова муслин удар.Ова се користи со руж да се произведе високо заврши.Тоа има кожа центар и 3 stitched ре�

DEN 479.76

Дијаметар : 4" го Понесе : 16mm круг или хексадецимален.инсталиран на преносни агол мелница.се користи за по

DEN 1869.60

Упатство за употреба : Кога ги користите овие чистење тркала, брзината на алатката не треба да биде прем�

DEN 323.76

Описи : полирање воланот е направен од памук, со мека површина, и повеќе слоеви од памук теми се залепени