.

.

Со попуст
X XBEN Голф Ставање Мат за Внатрешна Пракса, Голф Ставање Зелена со 2 Пакет и Ставање на Куп, 3Pcs Топката и торбичката, Голф Обука Помош за Домашната Канцеларија

X XBEN Голф Ставање Мат за Внатрешна Пракса, Голф Ставање Зелена со 2 Пакет и Ставање на Куп, 3Pcs Топката

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА : 300cm x 50cm (Прибл 118in x 19.Дом, Канцеларија, Патување Плеј - Нашите ставање мат е лесен, лесно да управуваат, и ја поставува речиси насекаде со точниот износ на простор, па може да се пука, да тренираат и практикуваат вежби во вашиот престој, или кога ви треба брз бакшиш.МАТЕРИЈАЛ : 100% Најлон(Намалување куп) со TPR Поддршка.Против Пролизгување & Отпорност на Триење - на дното на голф ставање мат изградени со тешки-гумена подлога (TPR) , кои не се лизга, абразија-отпорен и издржлив, голф душеци ќе биде мазна и рамна на било која површина.тоа е како затворен постава постава голф сет кој го прави ставање пракса повеќе пријатно или дури и предизвикајте ги вашите пријатели и семејството за ставање игра и да видиме кој е затворен голф ставање зелена шампион.Постои drawstring торба за чување и носат.15 lbs (Мат само).Ние користиме два различни дупки за да се подобри вашите вештини со цел.Ние сме, исто така, вклучени чаша со нашите професионални ставање на тастатурата за да ви помогнат подобро да се цел вашиот шут со конзистентност.Две различни обоени мат линии со различни брзини, можете да вежбате вашата putter е сила и точноста со различни брзини.На голф ставање зелена отворено ролни до совршено, без било каква штета на површината што го прави погодно за релокација тоа од време на време, без каков било компромис за квалитетот на површината.

Детални спецификации

Додатоци на производи