.

.

Со попуст
Заедница Кафе Појадок Мешавина, Средно Печено Претходна Мери Кафе Пакети, 2.5 Унца Торба (Кутија од 40)

Заедница Кафе Појадок Мешавина, Средно Печено Претходна Мери Кафе Пакети, 2.5 Унца Торба (Кутија од 40)

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Појадок Мешавина : Започнете ја вашата ден со овој мазна, светла, средно печено кафе со ноти на мед и лешник.Земјата Грав : Ние се со највисок квалитет Арабика зрна кафе, печено нив Капа Saurage откриена тајната за правење на нашите специјални кафе.Тој го нарекол Заедница Кафе надвор на благодарност за неговата заедница на пријатели и клиенти тој служи.Четири генерации подоцна, нашето семејство се уште е активен во изборот, печење, и усовршување на пра-дегустација мешавини на кафе љубители насекаде.Мет Saurage. - Четвртата Генерација Сопственик.Главен на нашата компанија е давање назад кон локалните образованието, војската и воените семејства и инвестиции во кафе земјоделство.Од фарма до првенство, нашиот кафе е одберена, се совпадна и печено со над четири генерации на семејството да се грижат.На семејните вредности што се вози нас да го направи најдоброто кафе е можно се исти вредности кои инспирира да биде најдобар кафе компанијата е можно.Која е причината зошто ние го прослават луѓе и организации во заедници на кои им служиме.Бидејќи заедно можеме да направиме разлика.Денес е она што го направи тоа.Направете го тоа на Заедницата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 732.00

Четвртата Генерација Сопственик.Која е причината зошто ние го прослават луѓе и организации во заедниц

DEN 335.76

ФРАНК ЈУБИЛАРНА ЗЕМЈАТА КАФЕ 400g.Тајната на најпопуларните Франк кафе е во комбинација на најдобрите ка

DEN 1291.20

Грчката Кафе.Турското Кафе.Venizelos Грчки Стил Деми Tasse Без Кофеин Кафе НетоWt 200 грама (7.04 мл.) Произведени в

DEN 784.80

BARISSIMO Појадок Мешавина 2 12oz Пакет на ЗЕМЈАТА 100% Арабика кафе грав, Расте со еколошки одговорни лозарите.

DEN 143.52

Промени нашиот поглед.ДРЖАВАТА ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ!Америка е 50 држави — сите обединети, секоја единствена.Н

DEN 270.96

Decadent, wintry пијалак со мешавина на кул кокос, богата со карамел и топло ванила дека можете да голтка на сек

DEN 1680.00

Силен, храбар, и smoky темно печено кафе со природни ароматичните.Белешки на nuttiness од нашите природни piñon а

DEN 683.76

????ГУРМАНСКИТЕ КАФЕ МОСТРА : 6 специјалност вкусови за нов кафе на алкохоличари и aficionado.Ароматични, мазна

DEN 559.20

Совршен начин да се обиде нашата најпопуларните Празник coffees во супер секојдневниот ниска цена!.Секоја