.

.

Со попуст
Lenox Пеперутка Ливада 2-Парче Десерт Сад Во Собата, 4.75, Сина

Lenox Пеперутка Ливада 2-Парче Десерт Сад Во Собата, 4.75, Сина

DEN 478.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Порцелан.Машина За Миење Садови Безбедно.Микробранова Безбедно.Увезени.Материјал : Порцелан.Машина За Миење Садови Безбедно.Микробранова Безбедно.Увезени.Две Десерт Чаши.Капацитет : 9 оз.Дијаметар : 4.75".Класичен Пеперутка Ливада дизајн го одликува и форми оваа издржливи, 2-парче порцелански десерт сад во собата со нежно scalloped rim и весел градина илустрации.Овие машина за миење на садови и микробранова печка-безбедно чаши направи шармантен прилог на секоја маса амбиент.Во Lenox, ние се стремиме да се направи секојдневните моменти во вашиот живот малку повеќе посебни.Инспириран од наследство и се наменети за сега, ние донесе богата историја на изработка на современото живеење.Ние сме биле дел од домовите на над 130 години.Секој пат кога ќе купат Lenox, ќе се купуваат разноврсна и безвременски парче направена со нашиот век-долго заложба за квалитет, мајсторство и убавина.Без разлика дали сте собирање на семејството на вечера, грабање на полноќно снек за себе пред ТВ или да се има пријатели во текот, Lenox е за вистински моменти кои минатата на производи кои се наменети за живеење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Совршена Големина Дијаметар : 4 инчи, висина : 0.75 инчи.Капацитет : 2.5 oz.Мали потопување чинии се совршени з

DEN 165.12

Дијаметар : 4 " Пакет количина : 6 pack.Пластовидно; зема многу малку простор за складирање.Направени од издр

DEN 382.32

4 чаши во подарок кутија исклучителна мода и цвеќиња модел не го прави совршен подарок објект за куќа за

DEN 413.76

Вклучува 12Парче Убави Цвеќиња и Polka Точка Печати на Издржување на Антена го Поставите!.Сет Вклучува : 16oz

DEN 359.76

Висок квалитет на тешки тежина меламнин чинии се совршени за секојдневна за јадење и за забавни.Одлично

DEN 227.04

полиестер.Овие ткаенина Микробранов Сад Huggers направете го тоа лесно да се повлече топли јадења право од

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени

DEN 599.76

【ЕкоПријателски 4 X 10 течност унца чаши; 4 X 7.8 инчи дијаметар плочи; 4 X лажици; 4 X предници; 4 X стапчиња за ј

DEN 909.60

Со ЛАЖИЦА И СТАПОВИ ВКЛУЧЕНИ : Секој комплет доаѓа со се што ви треба.СОВРШЕН НАТПРЕВАР : Овој практичен

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени

DEN 512.88

Corelle стакло е направен во САД, и доаѓа со тригодина ограничена гаранција против производителот дефект.П

DEN 959.76

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ АВТЕНТИЧНИ СТИЛ : Автентични Јапонски стил ramen сад.Рачно направена од дебел, трајни и ре

DEN 359.76

На пластичен сад е направен од неbreakable полипропилен материјал и не ги содржи BPA.Тоа може да се користи во