.

.

Со попуст
40 Бања Суета Кабинет + Нозе + Керамички Потоне | Трибека Fs | W 40 X H 35 X D 18 во Wf446 Опожари

40 Бања Суета Кабинет + Нозе + Керамички Потоне | Трибека Fs | W 40 X H 35 X D 18 во Wf446 Опожари

DEN 2316.00

Од стока
Во магацинот

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ : ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.СУЕТА СЕТ ВКЛУЧУВА : бања кабинет, керамички потоне и нозете.Тоа е функционална суета собата во кој комбинација на бело и дрво меламнин и со текстура заврши, и чиста интегрирани керамички потоне.Современи линии се зголемува со керамички countertop.Нозете, исто така се вклучени, се создаде класичен, стилски изглед.Се одликува со уникатен дизајн и силна личност.Оваа суета кабинет е дадено целосно состави.Трибека самостојна бања суета кабинет е стилски современо решение.МАТЕРИЈАЛ : Дрво текстура меламнин; Совршен за spacious family бања или домот господар en сопствена бања.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 619.20

Дизајнирани за брз инсталација, оваа кабинет вклучува отстранлив потоне врвот за да ви овозможи лесно д

DEN 1440.00

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи

DEN 1563.84

Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на совре

DEN 578.40

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи