.

.

Со попуст
Скутери за Деца 2 Тркала Виткање Удар Скутер за Девојки и Момчиња, 3 Прилагодлива Висина, светне Тркала за Деца до 4 Години и нагоре

Скутери за Деца 2 Тркала Виткање Удар Скутер за Девојки и Момчиња, 3 Прилагодлива Висина, светне Тркала за

DEN 1483.20

Од стока
Во магацинот

Да се расплетува, само олабавување на менгеме на виткање механизам, а потоа се повлече нагоре пластични лост и задржете на предниот отвор.Дете скутер тркала 120 mm светне СТП тркала и прилагодлива висина на дршката барови се погодни за висина 90-160 cm деца да се користи, кои висина опсег е 29.Светлината до скутер за дете може да расте со нив и да ги развијат своите рамнотежа и координација.Не се лизга дек е ниска-to-the-земја, што го прави лесен за децата да хоп на и исклучување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1439.76

Тоа може да се здипли во секунди и лесно може да земе да игра на onthego Потсетување : Ние ви препорачуваме в�

DEN 3599.76

Лесни легури палубата со проширена стои област за простил скутер перформанси.Целосна покриеност Max Grip н

DEN 1679.76

Издржливи ABEC7 лежишта, со висок квалитет.ВИТКАЊЕ УДАР СКУТЕР ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Крстарење заедно �

DEN 651.84

СТОП : Вграденво пролетнатоварени задна нога кочница.ВИСОКАПЕРФОРМАНСИ ТРКАЛА : Спорт Тркач Одберете У�

DEN 2059.20

ПРИТИСНИ СКУТЕР ЗА ДЕЦА : Birdie е неелектрични притисни скутер за деца на возраст од 3 и нагоре.УЛТРА ШИРОК