.

.

Со попуст
Randalco Њујорк 72 Суета База Кабинетот | Корави Дабово Дрво | 72 Х 24 Х 21,5 во

Randalco Њујорк 72 Суета База Кабинетот | Корави Дабово Дрво | 72 Х 24 Х 21,5 во

DEN 1440.00

Од стока
Во магацинот

НАПРАВЕНИ ВО САД : Секоја Произведена 1-на-1 во Лоренс, Канзас.ДИМЕНЗИИ : 72-инчен суета.W 60 x H 24 x D 21.5 Инчи.СУЕТА СЕТ ВКЛУЧУВА : Оваа Суета Кабинет е Дадено Целосно Состави.ЗАВРШИ СКЛАДИРАЊЕ : Вклучува 2 мека-затворање фиоки и 2 cubby складирање простори.МАТЕРИЈАЛ : Дрво текстура инженеринг дрво; Совршен за spacious family бања или домот господар en сопствена бања.Њујорк ѕид-монтирани бања суета кабинет е стилски современо решение.Овој ѕид-монтирани бања суета кабинет има две големи фиоки за чување на бања essentials.Се одликува со уникатен дизајн и силна личност.Ова е високо квалитетен производ направен во САД.Страни и фронтови на 19 мм инженеринг дрво со мека-затворање технологија.Фиоките функција метален структура, и тие се направени од страна на престижната фирма Hettich.Мијалник, Огледало и Тапа не се вклучени.Овој производ е дадено целосно состави.Направен во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 619.20

Дизајнирани за брз инсталација, оваа кабинет вклучува отстранлив потоне врвот за да ви овозможи лесно д

DEN 1440.00

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи

DEN 1563.84

Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на совре

DEN 2316.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ : ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.СУЕТА СЕТ ВКЛУЧУВА : бања кабинет, керамички потоне и н

DEN 578.40

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи