.

.

Со попуст
Scicalife PS4 Контролер за Полнење Кабел за Микро USB Полнач за Кабелот за Податоци со USB Кабелот за Полнење за Еден Контролер/PS4 Контролер/Телефон-2 парчиња

Scicalife PS4 Контролер за Полнење Кабел за Микро USB Полнач за Кабелот за Податоци со USB Кабелот за Полнење

DEN 294.96

Од стока
Во магацинот

[Удобно] : компактен полнач глави лесно и полека слот во вашиот PS4 контролори или контролори, така што тие нема да се изгубат во текот на играње. [Висок квалитет] : Усвојување на материјали и одличната изведба. [Универзална] : Универзална 2.0 USB интерфејс, лесно да се приклучи и да ги преземат. [Практична] : Висок бакар основни и полнење fastly. [Слободно] : 3 метри, кабловска линија, се користат слободно.Опис Дали сте во потрага за еден професионален и достапни безжични се справи со полнење кабел?Дали сте во потрага за цврст, сигурен алатка која може да се прават повеќе работи истовремено?Ако е така, не гледам повторно!Нашите професионални игра конзола полнење кабел мора да ги задоволат вашите потреби.Ова е еден од вашите најдобри избори.Карактеристики - Димензии : За 300.00 X 1.20 X 0.35 cm/117.90 X0.47 X0.14inch.- Донесување на материјали и одличната изведба.- Висок бакар основни и полнење fastly.- Универзален USB 2.0 интерфејс, лесно да се приклучи и да ги преземат.- Материјал : Гума, Бакарна Жица.- 3 метри, кабловска линија, се користат слободно.- PS4 полнење компатибилен кабел за ЕДЕН.- Боја : Црна.- Големина : 300 CM.Пакет Вклучувајќи 2 x полнење податоци кабли.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

Полнење до два DUALSHOCK4 контролори истовремено.директна врска на 'ext' Порта.LED полнење индикатори.полнење д�

DEN 358.80

Декоративни Кабелот pewter Сребро ,'* 3 / 8 / (6 мм) ткаат Метален Пиштол Сребро опфатени повеќе памук ,...

DEN 130.80

ЗАБЕЛЕШКА Пакетот вклучува : 95 парчиња.ЌЕ СЕ избираат : Боја : зелена Материјал : 100% Полиестер.Техника : П

DEN 1629.60

Полна Боја Cording со Усна (Страната).Мал 3 / 16" дебела cording со сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скрие�

DEN 311.76

➽Сосема Нов Xbox Компонента Видео HD Аудио Кабел за Xbox Оригиналот ➽Испорачува ви подобар квалитет на слик

DEN 45.12

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 2038.56

Одлични Работни Ефект : На јаже е 3 / 8" x 100', сила до околу 18,740 lbs.На Соодветна Работна Температура : ≤ 80℃.То�

DEN 1831.20

Премиум 2Prong AC Адаптер Кабелот Доведе Кабел Жица Замена За Sony Playstation 4 PS4 CUBICELL ТЕХНОЛОШКИ производи се тес�

DEN 407.76

Дебел Декоративни Cording со мека сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во цвест во текот на из�

DEN 4770.00

Работен под 20 Степен Centigrade.Исклучително светлина, плови во вода,минимално се водат и неротација.Ниска с�

DEN 372.00

За Камиони, Џипови SUV АТВ UTV ORV Возило Брод Автомобил.Изработени од гума, водоотпорен & отпорни на абразиј�

DEN 263.76

【PS2 / 3 Компонента AV Кабел 】Оваа компонента кабел е специјално дизајниран за дасе обезбеди најостро вид�

DEN 395.76

За изработката, тоа е одлично за embellishing изработката предмети на поканата картички, старо книги, партија

DEN 167.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1732.80

Ѕидот полнач е совршено погодна за PSP1000 / 2000 / 3000 Plug and play, лесно за ракување 100% нов висококвалитетен дом ѕи

DEN 311.76

დ 100% сосема нов,сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката დ За Microsoft Xbox დ Лесен �

DEN 1197.60

Спецификации : * Состојба : 100% Сосема Нов * Пакетот Вклучува : * 1 X Синтетички Крик Јаже Продолжување + 1 X По�

DEN 1274.40

Сосема Нов Производ Importer520 е registerd трговска марка.Оптички кабли за пренос на сигналот со користење на св�

DEN 146.16

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

DEN 840.00

Висока јачина и посилна од традиционални челични кабли.Опис : Боја : Црвена Должина : 50ft Дијаметар : 6.Функ

DEN 407.76

✔ Мали димензии,тоа е лесно за чување, лесно да се носат ✔ 4 USB порти, 1 полнење преку USB порт, 1 ТипВ порта...

DEN 319.44

Висока јачина, засилен aramid влакна се користи и од внатре и од надвор на кабел за да се обезбеди чувствува

DEN 407.76

✪Компатибилен : за Nintendo Wii ; за Nintendo Wii U; за Nintendo Мини ✪Конектор : за Wii AV Приклучок за да Компонента Y / Pr / Pb,