.

.

Со попуст
8 Џебови Јасно Акрилик Бизнис Картичката во Држачот, Пластични Бизнис Картичка од Екранот за Биро Организатор Десктоп Бизнис Картичка Стојат (2)

8 Џебови Јасно Акрилик Бизнис Картичката во Држачот, Пластични Бизнис Картичка од Екранот за Биро Организатор

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 8 Џеб Бизнис картичка во држачот.Секој слот може да се одржи до околу 50 картички (зависи од дебелината на картичките).МАТЕРИЈАЛ : Бизнис Картичка Држачот за Маса Направени од премиум акрилик Висока јасни и цврсти.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Бидејќи е акрил, тоа е лесно да се чисти.И секој џеб со две дупки, по вашата чисти тоа ,водата ќе се лизна off.ЗДРАВ КАРТИЧКА СТОЈАТ:Материјал : Акрил, Димензија : 7.8 x 3.3 x 3.8 педа, Секој Џеб Големина : 3.94x0.98x1.18 инчи, Тежина : 180g по 8 џебови акрилик бизнис застане.Пакетот Вклучува : 2 buc 8 џебови акрилик бизнис картичка во држачот.ШИРОКО се КОРИСТИ:Совршен избор за канцеларија биро, компанијата пред шалтерот, изложба биро, конференциска маса, лекарите канцеларии, туристички агенции, retailoutlets, шоу кабини и повеќе.Бројот на Елементи : 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 170.16

Тоа е лесно да се чисти, можете само да го користете мека влажна крпа за да ги избрише дупка со.Тоа е мног

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 479.76

Сет од 4 Plaid Метален кафе или чај, чаши со избрани дизајни.Направени од висококвалитетни, трајни производ

DEN 170.16

Направени од високо квалитетен полиестер влакно, мека, кожатаfriendly и удобен Мултифункционални, тоа може

DEN 263.76

*шарени пена форми на вашиот неделата Училиште занает материјали за рацете на Божиќ активност!...

DEN 1519.20

Боја / Крај : Јасно.Температура на бојата : 2,000 К Просечно Траење : 24000 часа.Lumens (светлина излез) : 22000...

DEN 703.92

Погодна за многу 14~26inch flat panel TV.Ве молиме имајте предвид и да се споредат заградата инсталирање дупка дал

DEN 439.92

Флексибилни спојки се користи во широк спектар на апликации, како што се моторни возила, транспортери, es

DEN 522.96

На high‑definition акрилни леќа екран зголемувачот зголемување вашиот екран 34 пати за да се прикажат појасно,

DEN 239.76

Шарени монистра додадете за забава.Опис : Мек материјал : бебето штракаат играчка поставена е направен

DEN 198.00

ЦРНА ВИСИ EARRING КАРТИЧКА Направени од пластика во црна боја.ПЛАСТИЧНИ ВИСИ EARRING КАРТИЧКИ, Секоја картичк

DEN 919.20

Biodegradable.Nanoestructura став Осмоза Biodireccional (ОБ) Patentada.Producto confeccionado a mano por artesanos costarricenses.Bolsa де papel един tecnologia де Осм

DEN 2399.52

ГРАЃАНИН започна нова кампања во соработка со Wieden+Кенеди, Подобро Почнува Сега.Граѓанин на Мажите Кварц

DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 1406.40

[Висококвалитетно извршување] Претвори сигнали усвојува исклучителна технологија на обработка, вграде

DEN 311.76

✅Водоотпорен : ви треба за капење завеса лагер дека е 100% водоотпорни, од кои водата ќе се тркалаат надво

DEN 209.76

11 мали и 4 големи отвори терминал.Мали отвори прифати жица спектар на No 146 CU / AL.Големи дупки прифати жица

DEN 1118.16

ЕФЕКТИВНО ВЕЖБАЊЕ : Можете ефикасно согоруваат калории со користење на оваа плоча, тоа е убаво што ги ко

DEN 1831.20

[Висококвалитетни материјали] LED Јачина на Светилка е направен од висококвалитетна abs, трајни, ниска тем

DEN 1776.00

Овој производ е варијабилна rockery исклучиво дизајниран од страна на SINQORCN, која е инспирација за нашите ди

DEN 1514.40

Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го

DEN 215.76

Таа донесува индустриски инструмент посебен чип, силни антимешање способност.Водоотпорен истрагата е

DEN 2323.20

Димензиите се 5 ✅УДОБНОСТ Е НАШИОТ БРЕНД СТАВ Vivitory прилагодливи зглоб тегови прилагодливи функција ре

DEN 215.76

Ве молиме да бидат простени за мала грешка од 12cm поради прирачник за мерење.Тежина : 26g Синџир должина : 40c

DEN 140.16

✅ ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ПОВЕЌЕ СТОЛ : Кога стандардна големина на мебел само што нема да ги направите, обиде

DEN 431.76

【Материјал】 : Направен од 100% Полиестер платно 【Дизајн】 : Оригиналниот дизајн, HD печати и живописни бои