.

.

Со попуст
EnvyPak Шарени Работа Билети (Црвени и Бели Ленти) - Пакување од 30 - Топ-Вчитување Месинг со Окцето. Комбинација на бои е најчесто се Користат за Оган Спречување и Заштит?

EnvyPak Шарени Работа Билети (Црвени и Бели Ленти) - Пакување од 30 - Топ-Вчитување Месинг со Окцето. Комбинација

DEN 522.00

Од стока
Во магацинот

ЦРВЕНИ И БЕЛИ ШАРЕНИ - ова е заедничка OSHA бариера лента комбинација на бои се користат за оган спречување и заштита опрема.ТОП УТОВАР - Дизајнирани за брз и лесен хартија вметнување и отстранување.ДУВАЧКИОТ ОКЦЕТО - Тешки отворот ќе застане за да го тешки услови и користење.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ ПОЛИПРОПИЛЕН - 6 мили дебелина со кристално јасна изглед, па на документи може да се види јасно.НАПРАВЕНИ ВО САД - Користење на материјали кои се исто така направени во САД.Боја : Црвена.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

✔️ ОБНОВЛИВИ СУВА ИЗБРИШЕ ЏЕБОВИ Лесен за употреба.Направен да издржи секојдневна употреба, може да с

DEN 1677.60

Неонски Портокал Stitched Продавница за Билети нека ви боја код важни документи.Носители се спакувани по 15