.

.

Со попуст
JAKY Глобалната Кашмир Шамија Pashminas Обвива Shawl Супер Меки Топло 78 x 27 Марами Жени Мажи

JAKY Глобалната Кашмир Шамија Pashminas Обвива Shawl Супер Меки Топло 78 x 27 Марами Жени Мажи

DEN 933.60

Од стока
Во магацинот

Morever, тоа може да послужи како вашиот есенски ќебе шамија или косата заврши против windy времето на пролетта.ДЕКОРАТИВНИ – овие pashmina shawls и облоги за жените не само што може да ви направи стилски – тоа може да се направи вашата соба да изгледа елегантно и софистицирано премногу!Неутралноста на бои и големи димензии се доволно да се користи како просторија за декорација.Домот сина подарок кутија е токму она што го барате за,Секој шамија доаѓа љубов спакувани во елегантни подарок кутија,создавајќи совршен талент за давање кашмир за некој што го сакаш; за годишнини, родендени,Божиќ.МАТЕРИЈАЛ –врши со Вештачки помеша кашмир и полиестер ткаенини.Можете лесно може да се претвори оваа pashmina shawl во шамија, а pancho или дури и цевка на врвот!.СТИЛСКИ И ЕЛЕГАНТЕН –Едноставен плик торба за пакување, тоа го прави одличен подарок за вашите пријатели,семејството, колегите.Полна боја Унисекс кашмир Pashminas Обвива се лесни, меки ,удобни и кожа-пријателски.Tassels,Совршен за мажи, жени, Луксузен и модерен со реси рабовите за да се обезбеди суптилни, но елегантен допир за да се доврши вашиот изглед.Се чувствуваат кашмир лесни, меки ,удобни и кожа-пријателски,Тоа не е иритирачки во кожата – имаме образован квалитет материјал за да се осигура дека тоа не е само мека и нежна за кожата, но, исто така, ќе се обезбеди топлина додека вашата кожа да дише под.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 600.00 -100 %

100% Полиестер.Рака Мие Само.Количина : 1pc свештеник украл.Материјал : полиестер Облека Нега : Рака Мие со Л

DEN 263.76 -100 %

Тока затворање.Рака Мие Само 100% Полиестер (НеМедицински Маски).Заштитна 5Слој Активниот Јаглен Филтер, М

DEN 383.76 -100 %

Тоа е подарок за мајките, пријатели и љубители на Денот на Мајката, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, Г

DEN 933.60 -100 %

Рака Мие Само ✨ МАТЕРИЈАЛ –врши со Вештачки помеша кашмир и полиестер ткаенини.Печати на враќање прево

DEN 287.76 -100 %

Перење известувања : рацете измијте се препорачува со вода е под 30 ℃, ако сакате да се мијат нив од стран

DEN 768.00 -100 %

100% Полиестер.Рака Мие Само.Количина : 1pc свештеник украл.Материјал : полиестер Облека Нега : Рака Мие со Л

DEN 263.76 -100 %

Боја : Розова, Бела, Виолетова, Жолта, Зелена, Каки, Сива, Сина, Сина, Црна, Прашливи Розова, Карамел, Црвена

DEN 263.76 -100 %

Еластична,Полиестер.Рака Мие Само.Материјал : Полиестер.Оваа шамија ткаенина е лесна, мека на допир, ела

DEN 743.76 -100 %

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 503.76 -100 %

100% Полиестер.Големина : x 90 CM 180 CM (35.4 x 70.8 во ).Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер, нема наб

DEN 1214.40 -100 %

Перење мерки на претпазливост : лесно се фаќа за рака и миење со вода под 30℃, не ја користете машината за

DEN 1198.80 -100 %

Памук Смеса.Рака Мие Само.JHS Грозје, Пченица Вез, Tassels Декорација.Материјал : Памук Мешавина Облека Нега :

DEN 263.76 -100 %

100% Полиестер 100% Полиестер Една големина : 66" x 18" Инчи долг (проверете фото).мазна, мека & мала тежина.Глава

DEN 383.76 -100 %

Она што е во пакетот:4 Парчиња 3Обложени Печатени Покривање на Лицето Маска with15 Компјутери 5Обложени ак

DEN 383.76 -100 %

На шамија има природни брчките и се чувствува помек.Перење мерки на претпазливост : лесно се фаќа за рак

DEN 287.76 -100 %

100% Полиестер 100% Полиестер Една големина : 66" x 18" Инчи долг (проверете фото).мазна, мека & мала тежина.Глава

DEN 503.76 -100 %

Големина : x 90 CM 180 CM (35.Измијте Совети : Нежно миење на рацете, нема топла вода, без пеглање, не премногу теш