.

.

Со попуст
Happystep Plantar Fasciitis Orthotics СТП Мемориска Пена Чевли Табани Удобни Чевли Инсерти, Cushioned Лак Поддршка, Пета Тапацир, Шок Апсорпција и Нога Болка (Големина: Мажите 8-12/Жени 10-15)

Happystep Plantar Fasciitis Orthotics СТП Мемориска Пена Чевли Табани Удобни Чевли Инсерти, Cushioned Лак Поддршка,

DEN 1281.60

Од стока
Во магацинот

Да се обезбеди целосна должина прилагодено мека амортизирање и ортопедски cushioned неутрален лак за поддршка на нозете, додека во стоење или во движење.Направени од врвен квалитет материјал : мазна и пријатна superfine сомот врвот и висока густина СТП мемориска пена единствена.Дизајниран како секојдневниот табани, најдобро одговара во средните и високо-волумен обувки со отстранлив табани.Скриј-да-одговара : ве молиме следете ги големината настава подолу или на табани пакет за намалување на големина за најдобро одговара. 100% Задоволството На Клиентите Загарантирани!Сите Happystep Табани се поддржани од страна на нашите 30-дневниот гаранција за парите назад.Мемориска пена обезбедува ортопедски прилагодено амортизирање и поддршка.Cushioned неутрален лак поддршка ублажува plantar fasciitis.Superfine сомот материјал го прави вашите нозе се чувствуваат мазна и пријатна.Висока густина меморија СТП единствена обезбедува врховниот амортизирање и голема издржливост.Длабоко U-форма пета куп обезбедува стабилност и ја подобрува подвижноста.Дебела и мека пета перница спречува нога болка и нога замор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2380.80

Погоден за удобност и амортизација стекнување на сите видови на повик и повик на чевли.Uоблик Првенство

DEN 2398.80

513 и Жените чевли големини 4.Про flex нуди уште поголема удобност и леснотија на користење од оригиналниот

DEN 194.16

Дебелина на половина единствена е 0.4 cm), дебелина на heelpiece е 0.Табани се лесно да се скрати со sissors на соодв

DEN 287.76

Тенок 3 / 4 должина дизајн нема да толпата прсти и се вклопува одлично во повеќето видови на чевли.Воздухо

DEN 578.40

Трим Да се Вклопи : Направи на ЕВА, стапалата се толку меки дека тие им овозможуваат на вашите нозе да се

DEN 359.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ★ТРАЕН УДОБНОСТ лак поддршка подобр

DEN 1610.40

Дизајниран за тркачи да помогне да се спречи болката од тркач е коленото, шин splints, и plantar fasciitis.Исто така

DEN 1934.40

Погоден за удобност и амортизација стекнување на сите видови на повик и повик на чевли.Uоблик Првенство

DEN 311.76

【Невидливи Дизајн】 Лифт insole со зголемена висина е невидлива дизајн, никој не ќе знае тајната на зголем

DEN 2304.00

Нашите висина зголемување табани ви понуди голем број на бенефиции : 3 големини за да изберете од : 1 Ако

DEN 527.76

Перформанси orthotic табани се подобри удобноста и одговара на машки обувки; идеален за одење, трчање, крсто