.

.

Со попуст
ZHANGM Јасно Гардероба Прашина Маска Облека Покрие Облека Рек Прашина Маска Водоотпорен Виси Облека Одговараат Dustproof Организатор JS2 (Големина : L)

ZHANGM Јасно Гардероба Прашина Маска Облека Покрие Облека Рек Прашина Маска Водоотпорен Виси Облека Одговараат

DEN 2213.28

Од стока
Во магацинот

[Висок Квалитет на Ткаенина] : Дише и лесни ткаенини облека, кеси може да се задржи вашата облека далеку од прашина и чуден мирис.Еколошки не-плетени ткаенини нема да им наштети на животната средина.По долго чување,облеката ќе останат свежи како порано.Најдобар избор за заштита на вашиот тони на сезонски облека.Може и заштита на вашата облека од прашина и други штети.Едноставен дизајн е практична.Различни големина опција,одговара на повеќето облека решетката.Долг животен век,погодно за складирање на облека.Јасно Гардероба Прашина Маска Облека Покрие Облека Рек Прашина Маска Водоотпорен Виси Облека Одговараат Dustproof Организатор JS2 Features : 1.Најдобар избор за заштита на вашиот тони на сезонски облека.2.Може и заштита на вашата облека од прашина и други штети.3.Едноставен дизајн е практична.Различни големина опција,одговара на повеќето облека решетката.4.Долг животен век,погодно за складирање на облека.5.Најдобар подарок : Неговиот најдобар подарок за вашите мајка и пријател,тоа е добар помошник за својата мајка.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина+PEVASize : L : За 157x150x50cm.М : За 110x50x150cm.S : За 100x50x150cm.1 x прашина маска.

Детални спецификации

Material:
Oxford cloth+PEVA
L:
About 157x150x50cm.
M:
About 110x50x150cm.
S:
About 100x50x150cm.
1 x dust cover :
Додатоци на производи
DEN 942.96

Времето за испорака е 1015 дена, и се врати опсег е за 30 дена.Сепак, ние се стремиме да се минимизира боја ра

DEN 2222.88

Кога не ви се потребни нив,едноставно се свитка торба и спаси многу простор.Поради снимање и прикажувањ

DEN 914.40

Производ може да се користи на два начина.По ваквиот развој, може да се користи како свадба прашина маск

DEN 667.20

Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешки на големината.Лесно да се Најде Облека : Проѕирни д

DEN 2205.60

Дозволете да ги организирате вашите облека лесно.Спецификации : Димензии : Тип : 60*90cm Type Б : 60*110cm Type C : 60*130cm

DEN 479.76

Патент дизајн со патент клип : Лесно и безбедно за употреба, без патент лизгање грижи.Практична облека з

DEN 631.92

Одговара за овие прилики : Cloakroom; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа; Куќи; Спална соба; Вила; Изнајмув

DEN 335.76

Страна Патент & Мала Дупка : Мазна метал патент е дизајниран на страна.Чувајте ги Вашите Алишта Уредни : О

DEN 450.00

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д

DEN 410.16

10 јасно одговараат / облека покрива со целосна должина zip.Јасно економија showerproof PEVA идеална должина за

DEN 172.56

Вредност Оброк : Совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Транспарентна дизајн на патент, го п

DEN 900.00

4 GUSSET : се Обезбеди доволно простор за складирање, секоја виси облека за складирање е поширока од други о

DEN 1087.20

Тоа може да се користи во домовите, училиште домови, канцеларии, итн.Материјалот е силен, издржлив, носат

DEN 2639.28

Димензии : 45 инчи долго x 23 инчи висок x 4 инчи длабоки.Тип : Тркалање.Материјал : Полиестер, Mesh.Чувајте ја в

DEN 1533.60

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : едноставен и модерен печатење шема со деликатна tassels на двете страни ја прави оваа мас

DEN 588.00

Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го корист