.

.

Со попуст
MDZF SWEET HOME Порцелански Сад во Собата 18 Оз Длабок Сад за Житарки, Супа, Овошје Салата и Десерт Служат Чинии, Сет од 4

MDZF SWEET HOME Порцелански Сад во Собата 18 Оз Длабок Сад за Житарки, Супа, Овошје Салата и Десерт Служат

DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив порцелан, слободни доведе и не-токсични керамички, чип-отпорни и повеќе здрав отколку stoneware.МАШИНА за БЕЗБЕДНОСТ : Отпуштен од работа на висока температура-со здрава и еколошки пријателски, микробранова печка, фурна, замрзнувач и машина за миење садови безбедно.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Стилски и едноставен дизајн кој одговара на вашата храна ќе се зајакне вашиот јадење искуство, исто така, може да се користи како елегантна декорација.КОРИСТИ ШИРОКО : Совршен за супа, ориз, овес, грав, овошје, индивидуални десерти, потопување сосови, исто така, да ги користите за храна prepping.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Вклучувајќи четири, големина еден сад : 6.9(L)×6.9(W)×2.4(H) инчен, тежина(еден сад) : 0.86 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.76

【ЕкоПријателски 4 X 10 течност унца чаши; 4 X 7.8 инчи дијаметар плочи; 4 X лажици; 4 X предници; 4 X стапчиња за ј

DEN 512.88

Corelle стакло е направен во САД, и доаѓа со тригодина ограничена гаранција против производителот дефект.П

DEN 413.76

Вклучува 12Парче Убави Цвеќиња и Polka Точка Печати на Издржување на Антена го Поставите!.Сет Вклучува : 16oz

DEN 227.04

полиестер.Овие ткаенина Микробранов Сад Huggers направете го тоа лесно да се повлече топли јадења право од

DEN 959.76

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ АВТЕНТИЧНИ СТИЛ : Автентични Јапонски стил ramen сад.Рачно направена од дебел, трајни и ре

DEN 165.12

Дијаметар : 4 " Пакет количина : 6 pack.Пластовидно; зема многу малку простор за складирање.Направени од издр

DEN 382.32

4 чаши во подарок кутија исклучителна мода и цвеќиња модел не го прави совршен подарок објект за куќа за

DEN 478.80

Материјал : Порцелан.Машина За Миење Садови Безбедно.Микробранова Безбедно.Увезени.Материјал : Порцела

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени

DEN 359.76

На пластичен сад е направен од неbreakable полипропилен материјал и не ги содржи BPA.Тоа може да се користи во

DEN 909.60

Со ЛАЖИЦА И СТАПОВИ ВКЛУЧЕНИ : Секој комплет доаѓа со се што ви треба.СОВРШЕН НАТПРЕВАР : Овој практичен

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени

DEN 455.76

Совршена Големина Дијаметар : 4 инчи, висина : 0.75 инчи.Капацитет : 2.5 oz.Мали потопување чинии се совршени з

DEN 359.76

Висок квалитет на тешки тежина меламнин чинии се совршени за секојдневна за јадење и за забавни.Одлично

DEN 598.80

✔️ Широк & Плитки : да се Користат како ниска сад или длабока чинија.Овие разновидни јадења се совршени