.

.

Со попуст
CIVO Силикони Види Бендови Брзо Ослободување Мека Гума Види Рака Smart Watch Бенд 18mm 20mm 22mm за Мажи Жени

CIVO Силикони Види Бендови Брзо Ослободување Мека Гума Види Рака Smart Watch Бенд 18mm 20mm 22mm за Мажи Жени

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

20mm или 22mm гкл.Погодна за двете традиционални и паметни часовници со 18mm.Лесно Да се Ослободи Нов Изглед за Вашите Види : штрек бендови најлон замена види рака може да се носи на нурне види додека подводни. 1 висок квалитет на пролет бар алатка, 2 резервни брзо ослободување од не ' рѓосувачки челик пролет барови и 2 елаборат види бенд прирачници се предвидени да се види рака експерт.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 950.40

98in се Вклучени : 1 X на Рака [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материј

DEN 282.48

Црна ткаенина еден слоевит лизгапреку рака.Сребротон тока & хардвер.Со цел да се вклопи часовници со 20mm