.

.

Со попуст
Премиум Enema Туш Комплет Сијалица Чистење со Млазницата - 310ml Црна

Премиум Enema Туш Комплет Сијалица Чистење со Млазницата - 310ml Црна

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Заврши 10-оз.refillable стискаш сијалица и мека млазницата оваа enema сијалица за полнење може да се користи за нежно и за чистење.Мек, Флексибилен Млазницата – Секој туш систем доаѓа со 4.75" долго млазницата дека подобро се согласува да вашето тело.Вагинален или анален чистење.Оптимално Вода Ефикасност – На врвот на нашите флексибилни млазницата има четири индивидуални вода колони да им помогне исчисти и спреј рамномерно во секоја насока за да се намали вкупното движење за време на чистење.Лесно да се Рефил и се Чисти Едноставно отстранување на течење отпорни на млазницата од цевка, се наполни со вода, и прикачиш.Компактен, Преносни, и Дискретни – доволно Мала да се вклопи во патна торба или ранец лесно можете да го користите нашите туш и enema сијалица дома, во текот на една ноќ да остане, или кога сте на патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 233.28 -100 %

Специјално Дизајниран За Ауси Здравје Ко : Овие совети ќе работи само со Ауси Здравје Ко Enema Кеси.Алаткит

DEN 1391.76 -100 %

Уред за чистење на recto sigmoid дома : тоа лесно и брзо да се поврзува директно да се тапа и ќе ви овозможи да с

DEN 551.76 -100 %

Контролиран Механизам : На дебелото црево чистење имаат жолта вентил за вода контрола која ти овозможув

DEN 1262.40 -100 %

Професионална Туш enema систем Enema Во Удобноста На Вашиот Сопствен Туш.Одговара на стандард туш системи,Се