.

.

Со попуст
9 Компјутери Компас за Геометријата, Метал Геометрија Поставите Компас за Машини, Цртање Компас Protractors Училница Постави Цртање Комплет за Геометрија, Подготовка, М?

9 Компјутери Компас за Геометријата, Метал Геометрија Поставите Компас за Машини, Цртање Компас Protractors

DEN 365.04

Од стока
Во магацинот

Геометрија собата е направен од висок квалитет на алуминиум и нерѓосувачки челик, силни и издржливи, и може да ги задоволи вашите потреби за долго време. ??Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2008.80

СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Цврсти месинг компас го прави за уникатен подарок за секоја прилика; од graduations, г

DEN 1080.00

Димензии : 4.25" x 2.75" x 0.63" 360 степени дипломирањето.Вага : инчен и мм.Водоотпорен.Romer скала : 1 : 24k миле, 1 : 25k, 1 :

DEN 739.20

23 / 4" Директно да Читаат на глас.Ексклузивно изграденаво зелена Nite Vu осветлување.Вграденво compensators лесно

DEN 840.00

СОВРШЕН ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА Ова Корисна џеб големина компасот е погодно да се носи насекаде.Тоа Е Повеќе

DEN 336.00

Премиум Материјали подготовка компасот е направен од дебел и висок квалитет на јаглероден челик, го на

DEN 888.00

Совршено компатибилни со Комбиња, камиони, автобуси, автомобили, offroad возила, спортски автомобили и друг

DEN 287.28

Оваа compass е компактен и мал во големина, но со голема алатка.Тоа е доволно мал за да се стави на вашиот клу

DEN 323.76

Направени од премиум пластични материјали, тоа е издржлив за долга употреба.Погоден за автомобили, ками

DEN 1041.60

Цврсти дрвени предмети складирање кутија со неколку уникатни дизајни ласерски врежани во врвот на box и

DEN 1125.84

Види главниот Опис.Објектот бренд : Силва.Реден број : 37038 оддел име : mens.Најдете го вашиот пат со Silva Ranger 2.0