.

.

Со попуст
PAKABOO Поштенските Кутии, Превозот Кутии, Брановидни Картонски Кутии - 7in x 5in x 3во, Дебели, Трајни Пакување, Кутии; Одлични за превозот Кревка Предмети, Подарок Заврши, П

PAKABOO Поштенските Кутии, Превозот Кутии, Брановидни Картонски Кутии - 7in x 5in x 3во, Дебели, Трајни Пакување,

DEN 722.40

Од стока
Во магацинот

Мулти-Функционални Кутии - Одлично за превозот мала, кревка предмети, kinki, DIY проекти и партија услуги.Тешки Силна професионална одделение 32 ЕКТ, тоа значи дека ќе се држи цврсто и силно, дури и за време на транзитот и машина и човекови ракување.Одлично за E-commerce Бизнис - Земете вашиот мал бизнис на следното ниво со превозот на krabičkách кои покажуваат вашите клиенти ќе се грижи за безбедно испорака на нивните наредби.Целосно да се Рециклираат - Кога ќе завршиш, едноставно пати и рециклирање.секој од нашите еко-пријателски кутии потоа ќе бидат направени во друга корисна хартија производ.сега тоа е одржливоста во своите најдобри.Направени за Секого и Сè - Складови, деловни канцеларии, училници, домови – па акциите на овие тешки кутии!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1007.76

Нашите розова кутии се направени од издржлив картонот, 32 ЕКТ одделение, толку мали, превозот кутии е пов

DEN 1007.76

TEIKIS вестникарска хартија ХАРТИЈА : 400 ЛИСТОВИ (±20 кг, 33" x 21").СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ, ДВИЖЕЊЕ вестникарска харти

DEN 551.76

Силна брановидни mailers дизајниран да брод од Цда.Едно парче krabičkách функција на картички за да го заклучит

DEN 527.76

ЕДНОСТАВЕН, ЛЕСНО ДА се СВИТКА Овие едно парче превозот mailers пати во секунда, и не лента, лепак или staples е

DEN 198.96

Бројот На Елементи : 5 Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 36" L X 36" W X 1" H Пакет Тежина : 4.86 Фунти.Картонот

DEN 1312.80

Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без ле