.

.

Со попуст
Спектар На Органски Медитеранот Екстра Девственото Маслиново Масло, 33.8 Оз

Спектар На Органски Медитеранот Екстра Девственото Маслиново Масло, 33.8 Оз

DEN 693.84

Од стока
Во магацинот

Претстава која сама по деликатна вкус на светлина за пржење, sautéing, и печење.USDA органски, не ГМО, заверена кошер од страна на ОУ.Drizzle текот на нова, свежа салата зеленчук со стискаш на свеж сок од лимон.Спектар бренд Органски Екстра Девственото Медитеранот Маслиново Масло е извори од рака-избраниот маслинки расте по должината на јужниот брег на Медитеранот.Тоа претстава која сама по деликатна вкус на светлина за пржење, sautéing, и печење.Или да уживате во него, едноставно – заросеше со текот на нова, свежа салата зеленчук со стискаш на свеж сок од лимон.За секојдневна употреба.USDA органски, НЕ ГМО, Заверена кошер од страна на ОУ.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 534.72

Увезени, прво ладноцедените, органски, екстра девственото маслиново масло се направени со Arbequina маслинк

DEN 718.80

Apulia е срцето на маслиново масло производство во Италија, со околу 40% од сите италијански EVOO производство