.

.

Со попуст
SNAP 8x10 Јасно Акрилик Само Стои Рамка

SNAP 8x10 Јасно Акрилик Само Стои Рамка

DEN 1149.12

Од стока
Во магацинот

Да се загрози и отпорен на гребење акрилик материјал кој е лесен.Се вклопува во 8 инчен x 10 инчен слика.Разноврсна tabletop рамка може да бидат прикажани вертикално или хоризонтално.Тоа е минималистички дизајн е совршен за секој дом или канцеларија décor.Рамката, исто така, може да се користи за прикажување на знаци, сертификати, рекламирање и многу повеќе.Совршен биро рамка за да акценти било од страна на маса или од работниот простор.Јасно пластика едноставно ја прикажува секоја слика.Одговара на секој 8 од 10-инчен слика.Одлично за дом или канцеларија.Одлично за дом или канцеларија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76 -100 %

Гроздоберстилизирана bookboard рамки се користи за колаж 4 рамки (2 секој од 2 дизајни).Секоја рамка е околу 5 x

DEN 239.76 -100 %

3 приказ на стилови—3.5х5 инчи плажа стил : тече шарени школка парчиња со подводен функција на работ на ра�

DEN 516.72 -100 %

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : 11x14 Слика Рамка направени за да се прикаже 11x14 инчи слики без Мат или 8x10 инчи фотографи

DEN 777.60 -100 %

Направена на здрав материјал, обложени , се безбедни за употреба.Трајни со години на сигурни употреба.Пр

DEN 1246.80 -100 %

000 сметки, најмногу во САД, а остатокот во Канада и во целиот свет.5 x 1 инчи и има 8 x 10 инчен фотографија; Accen

DEN 1015.20 -100 %

Тоа може да биде одличен избор за девојка присутна, Божиќ Ден подарок, Свадба подарок, или некој бизнис п

DEN 383.76 -100 %

Подготвени да се прикаже на екранот на десктоп.ЗДРАВ ДИЗАЈН : Традиционално дизајниран рамка со неверој

DEN 479.76 -100 %

Ќе бидете во можност да ја прегледате вашиот текст за вашиот рамка и ги потврди сите персонализација и п

DEN 1236.00 -100 %

Екранот и споделување вашите скапоцени спомени со модерен и елегантен начин.ДЕСКТОП САМО, НЕ МОЖЕ ДА СЕ

DEN 1087.20 -100 %

♥ SPECKLED СИВА Добие гроздобер farmhouse изглед со рамки кои личат на вистински дрво; мултиbeveled дизајн и рамни з

DEN 1610.40 -100 %

Големина 6 1 / 2 Инчи (H) x 5 1 / 2 Инчи (W).Има 3 3 / 4 Инчи x 5 Инчен Фотографии.Гласи : "Мојата Прва Причест" на Врвот.

DEN 556.56 -100 %

На HD стакло предни може да се прикаже вашиот негувале слики на јасен начин и заштита од прашина, гребнат�

DEN 431.76 -100 %

Фузија на земјата стил и модерна модна да ги задоволува вашата дневна потреба.Тие може да се користи во �

DEN 275.76 -100 %

Рустикален стил; корави светло зелена, со видлив дрво жито; насликани заврши **ВАЖНО** ОВА Е ПРИРОДЕН ДРВЕ

DEN 335.76 -100 %

Црна 6x8 ѕид и tabletop рамка со модерна една бела мат отворање за 4x6 слика.Современите тесна рамка профил и flex

DEN 575.76 -100 %

МАТЕРИЈАЛ : Направен од вистински alder дрво, овој природен рамката ќе има своја уникатна колорит и дрво жи

DEN 191.76 -100 %

ЗАШТИТНИ ФИЛМОВИ Покриени со заштитни филмови на двете страни за да се спречи било каква штета или греб�

DEN 399.12 -100 %

Има еден 8x10 фотографија.Easel назад за tabletop екранот.Го прави совршен подарок за посебни двојка.Го трансфор