.

.

Со попуст
Торнадо САД MGSB 7 1/4 Инчи 24 Заби Кружни Виде Ножот за Дрво,Карбид Cordless Митра/Табела Виде Ножот,7/8-5/8 Арбор

Торнадо САД MGSB 7 1/4 Инчи 24 Заби Кружни Виде Ножот за Дрво,Карбид Cordless Митра/Табела Виде Ножот,7/8-5/8

DEN 287.04

Од стока
Во магацинот

4 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување на храна притисок.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и попречни на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и попречни на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.На ножеви може да се користи на Кружни Пили, Табела Пили, Митра Пили, Рачни Пили и Исецка Пили.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување на храна притисок.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.Тенка kerf allwos мазна заврши со минимален отпад.ДМ 5/8" Арбор.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и попречни на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување на храна притисок.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и crosscu tting на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и попречни на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување на храна притисок.Висок квалитет и професионална одделение за расцепен и попречни на дебели дрвени предмети да 3-1/2" дебела и иглолистен 1" дебела.Тенка kerf allwos мазна заврши со минимален отпад.8 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување на храна притисок.Идеален за сечење тврдо, иглолистен, егзотични дрва и абразивни дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 334.80

✔️ Митра Видов Станица со Складирање Планови DIY Дрво Клупата Стојат Изгради Свој ✔️ Митра Видов Стани

DEN 479.76

Целосен и вистински капацитет на батеријата со 420 MAH.батерија.Литиум батерија.Батерија за LQS1 smart watch.нова

DEN 285.36

Има шеќер пакети или желе пакети до 2"L x 1 1 / 2"В Хром е оближена со метална конструкција е лесно да се чисти

DEN 479.76

УЛТРА УДОБНО се НОСАТ во текот на целиот ДЕН поместена водат neoprene нуди високо ниво на безбедност за рам

DEN 4319.76

Оваа Пет Океани преносни електрични ја воочи големината и доаѓа со 660вати електричен мотор со 6 FT тешкид

DEN 215.76

Таа донесува индустриски инструмент посебен чип, силни антимешање способност.Водоотпорен истрагата е

DEN 455.76

【20 PCS Вклучени】 Овој 4 Пакети за обновливи цевчиња вклучува 4 нерѓосувачки челик цевчиња, 4 метални пред

DEN 170.16

Направени од високо квалитетен полиестер влакно, мека, кожатаfriendly и удобен Мултифункционални, тоа може

DEN 170.16

Тоа е лесно да се чисти, можете само да го користете мека влажна крпа за да ги избрише дупка со.Тоа е мног

DEN 7919.76

Прилагодливи спреј за лице.Американскиот Стандард NPT1 / 2 конекторот е компатибилен со секој вид на цевка

DEN 311.76

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 8 Џеб Бизнис картичка во држачот.Секој слот може да се одржи до околу 50 картички (зависи

DEN 215.76

Ве молиме да бидат простени за мала грешка од 12cm поради прирачник за мерење.Тежина : 26g Синџир должина : 40c

DEN 883.20

Тоа е многу мал и не заземаат рамни просторот на кујната или бањата, што кујната или бањата повеќе чисти.

DEN 191.76

12" (30 cm) владетел 5.25"(13cm) 30degree / 60degree триаголник владетел 4.25"(19 cm) 45degree / 90degree триаголник владетел...

DEN 598.80

Splitcore тековната трансформатор Модел : SCT030 HN Номинална влезниот : 50 A / 80 A / 100 A Номинална излезна : 20m A.Точно

DEN 1519.20

Боја / Крај : Јасно.Температура на бојата : 2,000 К Просечно Траење : 24000 часа.Lumens (светлина излез) : 22000 CRI : 20 200

DEN 431.76

Вклучува две compasses, молив острилка, гумичка, механички молив, владетел, protractor, две поставени квадрати, и р

DEN 280.80

Големина : 48"(W)x72"(H).Пакетот Вклучува : 12 Cоблик Завеса Куки, една 100% премија и екопријателски PEVA материјал.

DEN 1701.60

Она што Ќе Добиете за Еден Phomemo D30 мини етикета печатач бела 3 ролни постави и една боја печатач складира

DEN 140.16

✅ ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ПОВЕЌЕ СТОЛ : Кога стандардна големина на мебел само што нема да ги направите, обиде

DEN 167.76

Идеален за пекари, торта декоратерите, продавници за кафе, и никаде на друго место треба да ги красат печ

DEN 263.76

*шарени пена форми на вашиот неделата Училиште занает материјали за рацете на Божиќ активност! карактер

DEN 3600.00

100% Кожа.Гумен ѓон.Класичен Венецијански мокасина направени од најдобрите кожа, со карактеристичен крои

DEN 1776.00

Овој производ е варијабилна rockery исклучиво дизајниран од страна на SINQORCN, која е инспирација за нашите ди

DEN 265.44

EMT Поставите Завртка Спојки Челик EMT Поставите Завртка Спојки се Користи за Да се Обезбеди EMT Канал да EMT

DEN 1389.60

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, од 16 инчи во lenth да уживаат во луксузни врнежи од до

DEN 479.76

Сет од 4 Plaid Метален кафе или чај, чаши со избрани дизајни.Направени од висококвалитетни, трајни производ

DEN 431.76

【Материјал】 : Направен од 100% Полиестер платно 【Дизајн】 : Оригиналниот дизајн, HD печати и живописни бои

DEN 170.16

Исто така, може да биде одличен лицето чистење крпа, работи добро за повеќето типови на кожа.Направени о